Studia przypadków

Czekoladowa historia [ilustracja do artykułu] Obok tej historii trudno przejść obojętnie. Jest w niej pasja, marzenie, przyjaźń, ciężka praca i wreszcie sukces. Manufaktura Czekolady została założona w 2009 roku przez dwóch przyjaciół ze szkolnej ławki – Tomka Sienkiewicza i Krzyśka Stypułkowskiego. To jedyny w Polsce zakład, w którym czekolada jest wytwarzana ręcznie, bezpośrednio z ziarna kakaowca.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Forum, pomoc, kontakt

Kontakt

Musisz się zalogować aby wysłać wiadomości do helpdesku Akademii PARP

Dzięki temu Twoja wiadomość trafi do odpowiedniego opiekuna i uzyskasz szybką odpowiedź. Nie masz jeszcze loginu? Zachęcamy do zarejestrowania się - rejestracja jest błyskawiczna! Jeśli nie zależy Ci na pilnym kontakcie (odpowiedź zależy od bieżącego obciążenia), prosimy o wysłanie wiadomości na adres msp@akademiaparp.gov.pl

Uprzejmie informujemy, że opiekunowie pełnią dyżury w godz. 9:00-15:00 od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem świąt. W te dni funkcjonuje helpdesk i staramy się odpowiadać na każdą wiadomość w ciągu dwu dni roboczych od jej otrzymania.


Adres korespondencyjny

Akademia PARP
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Narzędzia wsparcia

Uczestnicy Akademii PARP mają możliwość korzystania z następujących narzędzi.

Prace grupowe

Akademia PARP oferuje uczestnikom możliwość doskonalenia umiejętności pracy zespołowej. Osoby zarejestrowane na portalu mają możliwość stworzenia grupy, z którą pracują nad zadanym przez tutora tematem. Komunikacja między członkami zespołu odbywa się za pomocą narzędzi internetowych - wiadomości e-mail, czatu. Postępy grupy są monitorowane przez opiekunów oraz tutorów. Uczestnicy, biorący udział w pracach grupowych otrzymują punkty w ramach programu nagród Akademii PARP.

Czat

Czat umożliwia uczestnikom Akademii PARP bezpośrednią komunikację. Osoby zarejestrowane w portalu Akademii PARP mogą dyskutować na tematy związane z przedsiębiorczością, gospodarką i ekonomią. Czat jest również jednym z narzędzi w pracach grupowych. Uczestnicy posiadający kamerę internetową mogą prowadzić za pomocą czatu wideokonferencje (wideoczaty). Czat jest zintegrowany z komunikatorem pozwalającym stwierdzić kto jest obecny w tzw. pokoju.

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne jest narzędziem służącym do pozostawiania wielowątkowych wypowiedzi tzw. postów, zgrupowanych tematycznie, przypisanych do różnych kategorii forum, a także zamkniętych dla społeczności i grup roboczych. Forum dyskusyjne Akademii PARP pozwala na prowadzenie dyskusji moderowanych.

Tablica

Tablica to wspólna przestrzeń rysunkowa pomagająca w grupach roboczych dzielić się pomysłami w formie graficznej - szybko tworzonego diagramu lub obrazka.

Webinaria

Jeszcze w 2013 roku zostanie uruchomione narzędzie wirtualnej klasy pozwalające w ramach szkoleń blended na prowadzenie tzw. webinariów, czyli specjalnie zaplanowanych i przygotowanych zajęć synchronicznych, łączących różne narzędzia wsparcia m.in. czatu/wideoczatu i tablicy.