W dniu 27 czerwca 2019 roku zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu Akademia PARP.
Dostępna będzie ona pod adresem: www.akademia.parp.gov.pl

Obecny serwis będzie dostępny tylko do końca września 2019 r. Po tym okresie dostęp do certyfikatów będzie niemożliwy. Prosimy o ukończenie rozpoczętych szkoleń i wydrukowanie lub zapisanie certyfikatów.

Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Premiera nowej wersji Akademii PARP

  • Autor: ilo
  • Data: 2019-06-11 09:21:05
  • Odsłon: 455
[Ilustracja do artykułu] Szanowni uczestnicy Portalu „Akademia PARP”, z przyjemnością informujemy, że już 27 czerwca 2019 r. odbędzie się premiera nowej wersji Akademii PARP – Portalu szkoleniowego z bezpłatnymi kursami e-learningowymi dla małych i średnich przedsiębiorstw.    

Zaktualizowaliśmy wygląd Portalu oraz jego funkcjonalności. Zmiany te są częścią procesu integracji całego ekosystemu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). To kolejny krok, aby być jeszcze bardziej przyjaznym i pomocnym dla użytkowników.

 

Co się zmieni? 
Nowe kursy
Nowe kursy on-line

Na Portalu znajdą się całkowicie nowe kursy z najpopularniejszej tematyki interesującej MŚP i systematycznie będziemy dodawać kolejne. Ostatecznie porzucamy technologię flash na rzecz html5 – do korzystania w pełni z funkcjonalności serwisu nie będą potrzebne dodatkowe wtyczki. Państwa wyzwaniem będzie zdobywanie wiedzy i umiejętności, a nie uruchomienie kursu.

                                               

Nowe kursy
Integracja usług PARP

Zdajemy sobie sprawę, że jako użytkownicy szukający informacji w naszym serwisie, nie chcecie Państwo ograniczać się tylko do kursów e-learningowych. Dlatego zintegrowaliśmy cały ekosystem PARP opierając wyszukiwanie treści na słowach kluczowych (tagach), co znacząco ułatwi dotarcie do materiałów, które Was interesują.

                                              

Nowe kursy
Poprawa wyglądu

Nowy wygląd strony Akademii będzie bardziej przejrzysty, a sam serwis łatwiejszy, intuicyjny i wygodniejszy w obsłudze. Platformę zaprojektowaliśmy tak, aby mógł się na niej odnaleźć każdy z użytkowników.

                                              

Nowe kursy
Nowe funkcjonalności

Proces nauki nie kończy się wraz z zamknięciem kursu i wygenerowaniem certyfikatu, dlatego będziemy uzupełniać Portal o liczne materiały pomocnicze oraz społeczności ekspertów. Wprowadziliśmy też elementy grywalizacji, które pozytywnie wpłyną na poziom Państwa zaangażowania w realizację szkoleń e-learningowych.

                                             

Nowe kursy
Wkład użytkowników w rozwój

W nowej odsłonie Platformy położyliśmy znacznie większy nacisk na współudział uczestników w decydowaniu o kierunku jej rozwoju – wdrożone zostaną moduły umożliwiające ocenę każdego z kursów oraz zaproponowanie nowej tematyki lub dodatkowych funkcjonalności serwisu.

                                              

Nowe kursy
Mniej danych osobowych

Do założenia konta wymagane będą dane  zawierające jedynie imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło użytkownika.

Dotychczasowa wersja platformy będzie dostępna jeszcze przez 3 miesiące od uruchomienia nowej tj. do sierpnia 2019 r. Przez ten okres będzie dostępna możliwość logowania się na poprzedni serwis i dokończenia rozpoczętych kursów, jednak generowanie certyfikatów będzie utrudnione.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: