Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Spotkania b2b w Norwegii – przygotowanie do Grantów Norweskich

  • Autor: art
  • Data: 2019-04-10 14:55:44
  • Odsłon: 313
[Ilustracja do artykułu] Zapraszamy firmy działające w zakresie wykorzystania oraz ochrony wód morskich i śródlądowych (tzw. błękitnych technologii) na spotkania b2b odbywające się 22 maja 2019 r. w Alesund w Norwegii.    

Spotkania przeznaczone są dla przedsiębiorców chcących wnioskować o dofinansowanie projektów z Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Podczas wydarzenia będzie można poznać potencjalnych partnerów z Norwegii do realizacji projektów grantowych.

Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/56186:wykorzystanie-oraz-ochrona-wod-morskich-i-srodladowych-spotkania-b2b-w-celu-nawiazania-partnerstw-projektowych-do-funduszy-norweskich

 

 Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad