W dniu 27 czerwca 2019 roku zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu Akademia PARP.
Dostępna będzie ona pod adresem: www.akademia.parp.gov.pl

Obecny serwis będzie dostępny tylko do końca września 2019 r. Po tym okresie dostęp do certyfikatów będzie niemożliwy. Prosimy o ukończenie rozpoczętych szkoleń i wydrukowanie lub zapisanie certyfikatów.

Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Spotkania b2b w Norwegii – przygotowanie do Grantów Norweskich

  • Autor: art
  • Data: 2019-04-10 14:55:44
  • Odsłon: 721
[Ilustracja do artykułu] Zapraszamy firmy działające w zakresie wykorzystania oraz ochrony wód morskich i śródlądowych (tzw. błękitnych technologii) na spotkania b2b odbywające się 22 maja 2019 r. w Alesund w Norwegii.    

Spotkania przeznaczone są dla przedsiębiorców chcących wnioskować o dofinansowanie projektów z Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Podczas wydarzenia będzie można poznać potencjalnych partnerów z Norwegii do realizacji projektów grantowych.

Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/56186:wykorzystanie-oraz-ochrona-wod-morskich-i-srodladowych-spotkania-b2b-w-celu-nawiazania-partnerstw-projektowych-do-funduszy-norweskich

 

 Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad