Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Warsztaty i konferencje

Warsztaty i konferencje

Dobiegła końca czwarta edycja warsztatów regionalnych Akademii PARP!

Celem tych spotkań było przygotowanie uczestników do korzystania ze szkoleń internetowych. Można było również osobiście poznać opiekunów szkoleń, tutorów
oraz innych uczestników Akademii PARP. W latach 2006-2007 warsztaty Akademii PARP
były przeprowadzane dwukrotnie w każdym województwie.

Działalność Akademii PARP zainaugurował warsztat w Warszawie 20 listopada 2006.
Kolejne odbyły się w Koninie, Sopocie, Koszalinie, Gliwicach, Nowej Soli, Kielcach, Chełmie, Bydgoszczy, Olsztynie, Suwałkach, Tarnowie, Rzeszowie, Legnicy, Opolu, Łodzi, Pułtusku, Białej Podlaskiej, Słupsku, Szczecinie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Częstochowie oraz Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim, Piotrkowie Trybunalskim, Toruniu, Strzelcach Opolskich, Krakowie, Elblągu, Białymstoku, Przemyślu i Świdnicy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim właścicielom i pracownikom mikro, małych i średnich firm, których mieliśmy okazję i przyjemność poznać w czasie czterech edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP.