Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Tutorzy

Tutorzy

W Akademii PARP działa grupa tutorów. Są to eksperci w dziedzinach, które prezentujemy w szkoleniach internetowych.

Uczestnicy warsztatów stacjonarnych mogą poznać niektórych z nich „na żywo”. W trakcie nauki za pomocą kursu internetowego, tutorzy udzielają odpowiedzi na pytania merytoryczne. Najczęściej zadawane pytania umieszczane są
na stronie internetowej.

Rolą tutora jest zatem odpowiadanie na naprawdę trudne pytania.

Jeśli po ukończeniu modułu szkoleniowego uczestnik ma wątpliwości lub pytania, zachęcamy do przesłania ich e-mailem.
Pytania kierowane są do tutora specjalizującego się w danej dziedzinie, który udzieli uczestnikowi odpowiedzi. Tutorzy na bieżąco oceniają, w jakim stopniu realizowane są założone cele szkolenia i podejmują ewentualne działania zaradcze. Aktywność uczestników szkoleń stanowi ocenę własnej pracy tutorów. Zachęcamy do przechodzenia modułów i zadawania pytań!