Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Tutorzy

Tutorzy

W Akademii PARP działa grupa tutorów. Są to eksperci w dziedzinach, które prezentujemy w szkoleniach internetowych.

Uczestnicy warsztatów stacjonarnych mogą poznać niektórych z nich „na żywo”. W trakcie nauki za pomocą kursu internetowego, tutorzy udzielają odpowiedzi na pytania merytoryczne. Najczęściej zadawane pytania umieszczane są
na stronie internetowej.

Rolą tutora jest zatem odpowiadanie na naprawdę trudne pytania.

Jeśli po ukończeniu modułu szkoleniowego uczestnik ma wątpliwości lub pytania, zachęcamy do przesłania ich e-mailem.
Pytania kierowane są do tutora specjalizującego się w danej dziedzinie, który udzieli uczestnikowi odpowiedzi. Tutorzy na bieżąco oceniają, w jakim stopniu realizowane są założone cele szkolenia i podejmują ewentualne działania zaradcze. Aktywność uczestników szkoleń stanowi ocenę własnej pracy tutorów. Zachęcamy do przechodzenia modułów i zadawania pytań!