Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Aaaby kupić mieszkanie…

Aaaby kupić mieszkanie…

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-05-16 16:53:36
  • Odsłon: 9787
[Ilustracja do studium przypadku] Profesjonalizm, troska o klienta i zaangażowanie pracowników firmy Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. zdecydowały o sukcesie tej rodzinnej firmy.

W 1988 roku Zofia Polanowska założyła jedną z pierwszych w Warszawie agencję nieruchomości. Obecnie prezesem jest Adam Polanowski. Firma skupia się przede wszystkim na usługach wyceny nieruchomości, analizy rynku oraz doradztwa inwestycyjnego.

Marka Polanowscy jest bardzo rozpoznawalna także w branży pośrednictwa nieruchomości.

Stały zespół Spółki stanowi ponad 50 osób - w różnym wieku, o różnych temperamentach i zainteresowaniach. Firma przykłada dużą troskę do motywacji kadry, jak również utrzymywania wysokich standardów jakości.

Pomimo dotychczasowych sukcesów, Polanowscy stawiają na szkolenia i ciągły rozwój kadry oraz kreatywność, skierowaną na lepszą obsługę dotychczasowych i przyszłych klientów. - Chcemy być zawsze o krok do przodu. – twierdzi prezes Adam Polanowski.


Podziel się: