W dniu 27 czerwca 2019 roku zostanie uruchomiona nowa wersja serwisu Akademia PARP.
Dostępna będzie ona pod adresem: www.akademia.parp.gov.pl

Obecny serwis będzie dostępny tylko do końca września 2019 r. Po tym okresie dostęp do certyfikatów będzie niemożliwy. Prosimy o ukończenie rozpoczętych szkoleń i wydrukowanie lub zapisanie certyfikatów.

Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Aaaby kupić mieszkanie…

Aaaby kupić mieszkanie…

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-05-16 16:53:36
  • Odsłon: 10667
[Ilustracja do studium przypadku] Profesjonalizm, troska o klienta i zaangażowanie pracowników firmy Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. zdecydowały o sukcesie tej rodzinnej firmy.

W 1988 roku Zofia Polanowska założyła jedną z pierwszych w Warszawie agencję nieruchomości. Obecnie prezesem jest Adam Polanowski. Firma skupia się przede wszystkim na usługach wyceny nieruchomości, analizy rynku oraz doradztwa inwestycyjnego.

Marka Polanowscy jest bardzo rozpoznawalna także w branży pośrednictwa nieruchomości.

Stały zespół Spółki stanowi ponad 50 osób - w różnym wieku, o różnych temperamentach i zainteresowaniach. Firma przykłada dużą troskę do motywacji kadry, jak również utrzymywania wysokich standardów jakości.

Pomimo dotychczasowych sukcesów, Polanowscy stawiają na szkolenia i ciągły rozwój kadry oraz kreatywność, skierowaną na lepszą obsługę dotychczasowych i przyszłych klientów. - Chcemy być zawsze o krok do przodu. – twierdzi prezes Adam Polanowski.


Podziel się: