Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Aaaby kupić mieszkanie…

Aaaby kupić mieszkanie…

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-05-16 16:53:36
  • Odsłon: 10065
[Ilustracja do studium przypadku] Profesjonalizm, troska o klienta i zaangażowanie pracowników firmy Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. zdecydowały o sukcesie tej rodzinnej firmy.

W 1988 roku Zofia Polanowska założyła jedną z pierwszych w Warszawie agencję nieruchomości. Obecnie prezesem jest Adam Polanowski. Firma skupia się przede wszystkim na usługach wyceny nieruchomości, analizy rynku oraz doradztwa inwestycyjnego.

Marka Polanowscy jest bardzo rozpoznawalna także w branży pośrednictwa nieruchomości.

Stały zespół Spółki stanowi ponad 50 osób - w różnym wieku, o różnych temperamentach i zainteresowaniach. Firma przykłada dużą troskę do motywacji kadry, jak również utrzymywania wysokich standardów jakości.

Pomimo dotychczasowych sukcesów, Polanowscy stawiają na szkolenia i ciągły rozwój kadry oraz kreatywność, skierowaną na lepszą obsługę dotychczasowych i przyszłych klientów. - Chcemy być zawsze o krok do przodu. – twierdzi prezes Adam Polanowski.


Podziel się: