Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Aaaby kupić mieszkanie…

Aaaby kupić mieszkanie…

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-05-16 16:53:36
  • Odsłon: 10290
[Ilustracja do studium przypadku] Profesjonalizm, troska o klienta i zaangażowanie pracowników firmy Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. zdecydowały o sukcesie tej rodzinnej firmy.

W 1988 roku Zofia Polanowska założyła jedną z pierwszych w Warszawie agencję nieruchomości. Obecnie prezesem jest Adam Polanowski. Firma skupia się przede wszystkim na usługach wyceny nieruchomości, analizy rynku oraz doradztwa inwestycyjnego.

Marka Polanowscy jest bardzo rozpoznawalna także w branży pośrednictwa nieruchomości.

Stały zespół Spółki stanowi ponad 50 osób - w różnym wieku, o różnych temperamentach i zainteresowaniach. Firma przykłada dużą troskę do motywacji kadry, jak również utrzymywania wysokich standardów jakości.

Pomimo dotychczasowych sukcesów, Polanowscy stawiają na szkolenia i ciągły rozwój kadry oraz kreatywność, skierowaną na lepszą obsługę dotychczasowych i przyszłych klientów. - Chcemy być zawsze o krok do przodu. – twierdzi prezes Adam Polanowski.


Podziel się: