Studia przypadków

Nie do podrobienia [ilustracja do artykułu]

Warszawski startup Talkin’ Things dostarcza globalnym koncernom rozwiązania, które sprawiają, że opakowania ich produktów stają się inteligentne – zapobiegają podrabianiu, pozwalają śledzić produkt od fabryki aż po półkę w sklepie, wchodzą w interakcje z klientem końcowym oraz stają się nośnikiem treści. Przede wszystkim zaś dostarczają producentom bezcennych informacji o rynku.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Hexeline

Hexeline

  • Autor: ans
  • Data: 2008-04-10 17:10:57
  • Odsłon: 3107
[Ilustracja do studium przypadku] Hexeline to jedna z ulubionych ekskluzywnych marek odzieżowych Polek. Firma istnieje już ponad 20 lat, koncentruje się na kreowaniu mody dla wymagających i eleganckich kobiet.

Firma powstała w 1981 roku. Od tego czasu rozwinęła sieć własnych salonów firmowych w Polsce i za granicą. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby Hexeline to własny, niepowtarzalny styl, najwyższej jakości tkaniny, krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt wyczucia stylu i reagowania na trendy mody przez projektantkę i właścicielkę firmy Halinę Zawadzką.

Halina Zawadzka czerpie pomysły do swoich kolekcji, śledząc propozycje światowych kreatorów mody. Szuka rozwiązań w potrzebach i wymaganiach swoich klientek. Swoim inspiracjom nadaje nazwy, które potem opisują elementy sezonowych kolekcji, np. „Patchwork nastrojów”, „Hollywood lat 50.”, „Przytulność wagi lekkiej”, czy „Dziewczyna polarnika”.

Tkaniny to dopełnienie konstrukcji odzieży Hexeline. Wzory, desenie i kolory są wyszukiwane u włoskich, francuskich i niemieckich producentów tkanin, którzy swój towar dostarczają do światowych domów mody. Daje to gwarancję najwyższej jakości materiałów i nadążania za obowiązującymi trendami i nowościami technologicznymi w tej dziedzinie.

Hexeline jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Na swoim koncie ma ponad 20 tytułów i statuetek.

Dziś firma nadal dynamicznie się rozwija, z sezonu na sezon zmieniając ofertę oraz rozbudowując sieć salonów firmowych. Zarząd firmy uważa, że to właśnie ludzie budują każdą organizację. Dlatego wciąż poszukiwani są zmotywowani, kompetentni i zaangażowani pracownicy, których pasją jest moda. Z takimi osobami - kreatywnymi, pomysłowymi i postrzegającymi zmianę jako swoją szansę, firma chce realizować swoje plany i utrwalić pozycję lidera. W tym celu, kadra firmy jest starannie szkolona w ramach przemyślanego programu rozwojowego.

Podziel się: