Studia przypadków

Nie do podrobienia [ilustracja do artykułu]

Warszawski startup Talkin’ Things dostarcza globalnym koncernom rozwiązania, które sprawiają, że opakowania ich produktów stają się inteligentne – zapobiegają podrabianiu, pozwalają śledzić produkt od fabryki aż po półkę w sklepie, wchodzą w interakcje z klientem końcowym oraz stają się nośnikiem treści. Przede wszystkim zaś dostarczają producentom bezcennych informacji o rynku.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz typowe pytania zadawane przez uczestników Akademii PARP wraz ze standardowymi odpowiedziami.
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie zachęcamy w pierwszej kolejności do zapoznania się z nimi a jeśli nie zawierają odpowiedzi - prosimy o kontakt z helpdeskiem.

Wybierz kategorię pytań i odpowiedzi

Czy szkolenia internetowe Akademii PARP są odpłatne?

  • Czy szkolenia internetowe Akademii PARP są odpłatne?

Nie, szkolenia internetowe i wszystkie inne możliwości Akademii PARP są nieodpłatne, realizowane zgodnie z udostępnionym na stronie Akademii PARP regulaminem oraz umową pomiędzy PARP i Wykonawcą


  • Czy warsztaty i nagrody Akademii PARP są odpłatne?

Nie, warsztaty i nagrody Akademii PARP są nieodpłatne i przeznaczone dla przedsiębiorców z sektora mikro-, małych i średnich firm (MMŚP) oraz ich pracowników, uczestniczących w warsztatach i programie nagród zgodnie z zasadami określonymi na stronie Akademii PARP. Bezpłatne są również inne możliwości Akademii PARP udostępniane za pomocą portalu lub infolinii.