Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz typowe pytania zadawane przez uczestników Akademii PARP wraz ze standardowymi odpowiedziami.
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie zachęcamy w pierwszej kolejności do zapoznania się z nimi a jeśli nie zawierają odpowiedzi - prosimy o kontakt z helpdeskiem.

Wybierz kategorię pytań i odpowiedzi

Czy szkolenia internetowe Akademii PARP są odpłatne?

  • Czy szkolenia internetowe Akademii PARP są odpłatne?

Nie, szkolenia internetowe i wszystkie inne możliwości Akademii PARP są nieodpłatne, realizowane zgodnie z udostępnionym na stronie Akademii PARP regulaminem oraz umową pomiędzy PARP i Wykonawcą


  • Czy warsztaty i nagrody Akademii PARP są odpłatne?

Nie, warsztaty i nagrody Akademii PARP są nieodpłatne i przeznaczone dla przedsiębiorców z sektora mikro-, małych i średnich firm (MMŚP) oraz ich pracowników, uczestniczących w warsztatach i programie nagród zgodnie z zasadami określonymi na stronie Akademii PARP. Bezpłatne są również inne możliwości Akademii PARP udostępniane za pomocą portalu lub infolinii.