Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP > Opiekunowie

Opiekunowie

Opiekunowie szkoleń internetowych to grupa osób, które utrzymują kontakt z uczestnikami i udzielają im wsparcia. Obserwują również bieżące postępy osób zarejestrowanych w portalu edukacyjnym i motywują do dalszej nauki.

Można kontaktować się z nimi za pomocą e-maila msp@akademiaparp.gov.pl lub przez infolinię 801 444 MSP (801 444 677)
- przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00. Opiekunowie pomagają Państwu w przypadku problemów z zalogowaniem się na portalu, wypełnieniem formularza czy wyborem szkolenia. Kontaktują się z Państwem,
aby podtrzymać tempo nauki, przypominać o ukończeniu modułów szkoleń, zachęcać do aktywnego uczestnictwa.

Choć nie mogą poznać większości z Państwa osobiście, nasi opiekunowie zawsze pamiętają o ludzkim wymiarze szkoleń internetowych. Szanują Państwa czas oraz prywatność. Ich rolą jest ułatwienie Państwu podjęcia i ukończenia nauki z sukcesem, dlatego kontaktują się z Państwem w razie zaistnienia trudności.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z opiekunami - poprzez e-mail, a także telefonicznie.
Nie tylko w przypadku trudności, ale również po to, aby podzielić się swoimi opiniami.