Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny na Opolszczyźnie

  • Autor: ans
  • Data: 2007-10-15 01:38:45
  • Odsłon: 2231
[Ilustracja do artykułu] Trzeci warsztat w czwartej edycji  warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się 10 października 2007 w Strzelcach Opolskich. Przedsiębiorcy z firm z sektora MSP przybyli z całego województwa opolskiego. W spotkaniu wziął udział także Burmistrz Miasta Tadeusz Goc.

Pan Burmistrz opowiedział o współpracy Urzędu Miasta z opolskimi przedsiębiorcami. Uznał także, że warsztat regionalny Akademii PARP jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Strzelcach Opolskich w ostatnim czasie.

Uczestnicy warsztatu kompleksowo poznali szkolenia internetowe i zasady korzystania z portalu edukacyjnego Akademia PARP. Wykład i dyskusję poprowadził Sławomir Krynicki, ekspert merytoryczny Akademii PARP, który ciekawie przedstawił problematykę marketingu internetowego. Ekspert poruszył kwestie strategii w e-biznesie oraz odpowiedział na wątpliwości uczestników warsztatu, związane z handlem elektronicznym.

Przedsiębiorcy z województwa opolskiego byli zaskoczeni, że szkolenia internetowe Akademii PARP są bardzo wysokiej jakości i uznali je za godne polecenia. Zwrócili także uwagę na to, jak praktyczne są nasze szkolenia.Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty regionalne Akademii PARP. 11 października jesteśmy w Krakowie, 16 października w Elblągu, 17 października w Białymstoku, 19 października w Przemyślu, a 23 - w Świdnicy. Zapraszamy!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: