Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny na Opolszczyźnie

  • Autor: ans
  • Data: 2007-10-15 01:38:45
  • Odsłon: 2330
[Ilustracja do artykułu] Trzeci warsztat w czwartej edycji  warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się 10 października 2007 w Strzelcach Opolskich. Przedsiębiorcy z firm z sektora MSP przybyli z całego województwa opolskiego. W spotkaniu wziął udział także Burmistrz Miasta Tadeusz Goc.

Pan Burmistrz opowiedział o współpracy Urzędu Miasta z opolskimi przedsiębiorcami. Uznał także, że warsztat regionalny Akademii PARP jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Strzelcach Opolskich w ostatnim czasie.

Uczestnicy warsztatu kompleksowo poznali szkolenia internetowe i zasady korzystania z portalu edukacyjnego Akademia PARP. Wykład i dyskusję poprowadził Sławomir Krynicki, ekspert merytoryczny Akademii PARP, który ciekawie przedstawił problematykę marketingu internetowego. Ekspert poruszył kwestie strategii w e-biznesie oraz odpowiedział na wątpliwości uczestników warsztatu, związane z handlem elektronicznym.

Przedsiębiorcy z województwa opolskiego byli zaskoczeni, że szkolenia internetowe Akademii PARP są bardzo wysokiej jakości i uznali je za godne polecenia. Zwrócili także uwagę na to, jak praktyczne są nasze szkolenia.Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty regionalne Akademii PARP. 11 października jesteśmy w Krakowie, 16 października w Elblągu, 17 października w Białymstoku, 19 października w Przemyślu, a 23 - w Świdnicy. Zapraszamy!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: