Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Toruniu

  • Autor: asz
  • Data: 2007-10-09 09:35:07
  • Odsłon: 3261
[Ilustracja do artykułu] Drugim miastem na trasie czwartej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP był Toruń. Spotkanie odbyło się 4 października 2007 w Urzędzie Miasta.

Na warsztacie obecny był Sekretarz Miasta Lech Borowski, który opowiedział w jaki sposób władze miasta wspierają rozwój przedsiębiorczości. Pan Sekretarz ma nadzieję na dalszą współpracę między miastem a Akademią PARP.

Tomasz Sidewicz, ekspert merytoryczny Akademii PARP, przedstawił zawartość merytoryczną szkoleń internetowych z rozwinięciem zagadnień dotyczących negocjacji handlowych. Uczestnicy wzięli udział w wykładzie i dyskusji z ekspertem Akademii PARP. Tomasz Sidewicz poruszył temat negocjacji między koncernami międzynarodowymi, a także omówił cechy dobrego negocjatora. Wykład był bogaty w takie ciekawostki, jak negocjowanie między partnerami z różnych kultur. Nasz ekspert wciągnął w dyskusję wszystkich uczestników, którzy chętnie prezentowali swoje zdanie.   Uczestników zainteresował temat zarządzania wiedzą w szkoleniu „Jak rozwijać firmę – systemy zarządzania dla MSP”. Przedsiębiorcy starali się znaleźć rozwiązanie problemu jak dzielić się wiedzą ze swoimi pracownikami, z innymi firmami z branży i w regionie.
Serdecznie zapraszamy na warsztaty regionalne Akademii PARP! Odwiedzimy jeszcze siedem miast – Toruń (4.10), Strzelce Opolskie (10.10), Kraków (11.10), Elbląg (16.10), Białystok (17.10) oraz Przemyśl (19.10) i Świdnicę (23.10). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Formularze zgłoszeniowe znajdują się na portalu Akademii PARP.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: