Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Toruniu

  • Autor: asz
  • Data: 2007-10-09 09:35:07
  • Odsłon: 2979
[Ilustracja do artykułu] Drugim miastem na trasie czwartej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP był Toruń. Spotkanie odbyło się 4 października 2007 w Urzędzie Miasta.

Na warsztacie obecny był Sekretarz Miasta Lech Borowski, który opowiedział w jaki sposób władze miasta wspierają rozwój przedsiębiorczości. Pan Sekretarz ma nadzieję na dalszą współpracę między miastem a Akademią PARP.

Tomasz Sidewicz, ekspert merytoryczny Akademii PARP, przedstawił zawartość merytoryczną szkoleń internetowych z rozwinięciem zagadnień dotyczących negocjacji handlowych. Uczestnicy wzięli udział w wykładzie i dyskusji z ekspertem Akademii PARP. Tomasz Sidewicz poruszył temat negocjacji między koncernami międzynarodowymi, a także omówił cechy dobrego negocjatora. Wykład był bogaty w takie ciekawostki, jak negocjowanie między partnerami z różnych kultur. Nasz ekspert wciągnął w dyskusję wszystkich uczestników, którzy chętnie prezentowali swoje zdanie.   Uczestników zainteresował temat zarządzania wiedzą w szkoleniu „Jak rozwijać firmę – systemy zarządzania dla MSP”. Przedsiębiorcy starali się znaleźć rozwiązanie problemu jak dzielić się wiedzą ze swoimi pracownikami, z innymi firmami z branży i w regionie.
Serdecznie zapraszamy na warsztaty regionalne Akademii PARP! Odwiedzimy jeszcze siedem miast – Toruń (4.10), Strzelce Opolskie (10.10), Kraków (11.10), Elbląg (16.10), Białystok (17.10) oraz Przemyśl (19.10) i Świdnicę (23.10). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Formularze zgłoszeniowe znajdują się na portalu Akademii PARP.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: