Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Ruszyła czwarta edycja warsztatów regionalnych Akademii PARP

  • Autor: asz
  • Data: 2007-10-09 07:35:44
  • Odsłon: 2041
[Ilustracja do artykułu] Pierwszy warsztat regionalny z czwartej edycji odbył się 3 października 2007 w Piotrkowie Trybunalskim. W spotkaniu udział wzięli właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP).

Dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić?, Jakie możliwości otwiera przed małymi i średnimi firmami e-learning? Na czym polegają szkolenia internetowe? To zagadnienia, które omówiono w pierwszej części warsztatu.

Uczestnicy warsztatu poznali zasady korzystania z portalu edukacyjnego Akademii PARP. Dowiedzieli się jakie tematy szkoleń są dostępne.Przedsiębiorcy zapoznali się z zasadami zaliczania szkolenia, korzystania z prac grupowych i forum dyskusyjnego. Tradycyjnie podczas warsztatu regionalnego można było się zarejestrować na portalu edukacyjnym Akademii PARP.Przedsiębiorcy byli pozytywnie zaskoczeni, kiedy okazało się, że szkolenia przygotowywane przez Estakada.pl specjalnie dla małych i średnich firm są łatwe i przyjazne.

Na warsztacie było obecny Pan Sławomir Banasiński ze Stowarzyszenia Niezależnych Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych „CDN”. Bardzo spodobał mu się projekt Akademii PARP. Zauważył, że Akademia PARP umożliwia rozwój firm z branży motoryzacyjnej w województwie łódzkim, wspieranych przez Stowarzyszenie CDN. Gratulujemy wyboru szkoleń Akademii PARP jako sposobu na rozwój zawodowy zrzeszonych przedsiębiorców. Cieszymy się, że coraz więcej osób korzysta z bezpłatnych szkoleń Akademii PARP. Serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty regionalne Akademii PARP! Odwiedzamy jeszcze siedem miast – Toruń (4.10), Strzelce Opolskie (10.10), Kraków (11.10), Elbląg (16.10), Białystok (17.10) oraz Przemyśl (19.10) i Świdnicę (23.10). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Formularze zgłoszeniowe znajdują się na portalu Akademii PARP.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: