Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na dożynkach w mazowieckich gminach

  • Autor: msa
  • Data: 2007-09-24 11:30:29
  • Odsłon: 2406
[Ilustracja do artykułu] Dożynkowe Dni Gmin były tłumnie odwiedzane przez mieszkańców Mazowsza w sierpniu i wrześniu 2007. Akademia PARP odwiedziła kilka podwarszawskich gmin. Zachęcaliśmy wszystkie osoby pracujące w sektorze MMŚP do podnoszenia kwalifikacji zawodowych w wygodny i przyjemny sposób – dzięki szkoleniom e-learningowym.

We współpracy ze Stowarzyszeniem LGD Natura i Kultura informowaliśmy o możliwości bezpłatnej edukacji w Akademii PARP sześciu gminach. Rozpoczęliśmy odwiedzinami w Celestynowie (15.08) i później odwiedziliśmy Siennicę (19.08), Kąty (26.08), Kołbiel i Osieck (02.09),  a zakończyliśmy w Wiązownie (08.09). W każdej gminie spotykaliśmy się z uśmiechem i odwiedzający zdobywali wiedzę o bogatej ofercie szkoleń internetowych i narzędzi dostępnych na naszym portalu.Obchody dni gmin miały charakter przyjemnych pikników, które z uwagi na bogaty program, najczęściej dzielone były specjalnie na dwa dni. Jeden z nich służył wypełnieniu tradycji dożynkowych. Drugi z nich dawał możliwości doskonałego spędzenia czasu dla całej rodziny. Konkursy, gry i zabawy stanowiły dużą atrakcję dla dzieci. Rodzice w tym czasie pogryzając różności kulinarne rozmawiali o wszystkim, od pogody do biznesu. Dotarły do nas wieści, że "na językach" była też Akademia PARP!

Na dniach gmin obecni byli również przedstawiciele władz w regionach. Zaproszenie przedstawicieli Akademii PARP na scenę do podzielenia się informacją o portalu edukacyjnym, w czasie obchodów Dni Gminy Wiązowna, było wyrazem poparcia dla pomysłu doskonalenia zawodowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych. Dziękujemy serdecznie za gościnne przyjęcie nas w gminach, które odwiedziliśmy. Zapraszamy wszystkich do podnoszenia kwalifikacji z Akademią PARP w dziedzinie zarządzania firmą!

Dziękujemy serdecznie Stowarzyszeniu LGD Natura i Kultura i Pani Monice Sokół - prezes stowarzyszenia, za owocną współpracę.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: