Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Targi Szkoleń PARP

  • Autor: ans
  • Data: 2007-09-08 11:32:36
  • Odsłon: 2446
[Ilustracja do artykułu] Akademia PARP gościła wielu przedsiębiorców z firm MSP podczas Targów Projektów Szkoleniowych PARP, które odbyły się 5 września 2007 w warszawskim Blue City.

Akademia PARP była do dyspozycji odwiedzających na stoisku wystawienniczym nr 37. Na stoisku udostępnialiśmy trzy stanowiska z dostępem do internetu i oczywiście do szkoleń internetowych na naszym portalu. Targi Szkoleń PARP były doskonałą okazją dla właścicieli i pracowników firm z sektora MSP do zapoznania się z projektem e-learningowym Akademia PARP i tematyką oferowanych szkoleń internetowych.

W czasie targów odwiedzający interesowali się na czym polegają szkolenia internetowe Akademii PARP i jaka jest ich tematyka. Opiekunowie Akademii PARP odpowiadali na pytania i przedstawiali zasady zaliczania materiału. Opowiadali również o narzędziach, dostępnych na portalu edukacyjnym Akademii PARP. Każdy chętny mógł zarejestrować się i aktywować wybrane szkolenie, a także wziąć udział w losowaniu drobnych upominków. T-shirt z logiem Akademii PARP wylosowała pani Halina z Nowego Dworu Mazowieckiego.Stoisko Akademii PARP było pierwszym gotowym dla odwiedzających i ostatnim zamkniętym. Akademia PARP cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. W ciągu całego dnia imprezy gościliśmy prawie 200 właścicieli i pracowników firm MSP. Większość osób słyszała już o szkoleniach internetowych Akademii PARP, ale chciała osobiście spotkać przedstawicieli tego wyjątkowego projektu. Hostessy rozdawały broszury i płyty z najważniejszymi informacjami o projekcie. Nasze stoisko było też z daleka widać i słychać ;-) Specjalnie na targi przyjechał pan Stefan z Bielska Białej, aby zapytać czy w przyszłości pojawią się nowe szkolenia. Ostatni przedsiębiorca, odwiedzający stoisko Akademii PARP, otrzymał wszystkie balony dla swojego dziecka i na pożegnanie wyściskał ekipę.

Akademia PARP wyróżniała się także ofertą szkoleń. Tylko szkolenia e-learningowe Akademii PARP są całkowicie bezpłatne dla przedsiębiorstw z MSP i mają nieograniczoną liczbę miejsc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i zapraszamy do korzystania ze szkoleń internetowych Akademii PARP, dostępnych na portalu.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: