Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Targi Szkoleń PARP

  • Autor: ans
  • Data: 2007-09-08 11:32:36
  • Odsłon: 2674
[Ilustracja do artykułu] Akademia PARP gościła wielu przedsiębiorców z firm MSP podczas Targów Projektów Szkoleniowych PARP, które odbyły się 5 września 2007 w warszawskim Blue City.

Akademia PARP była do dyspozycji odwiedzających na stoisku wystawienniczym nr 37. Na stoisku udostępnialiśmy trzy stanowiska z dostępem do internetu i oczywiście do szkoleń internetowych na naszym portalu. Targi Szkoleń PARP były doskonałą okazją dla właścicieli i pracowników firm z sektora MSP do zapoznania się z projektem e-learningowym Akademia PARP i tematyką oferowanych szkoleń internetowych.

W czasie targów odwiedzający interesowali się na czym polegają szkolenia internetowe Akademii PARP i jaka jest ich tematyka. Opiekunowie Akademii PARP odpowiadali na pytania i przedstawiali zasady zaliczania materiału. Opowiadali również o narzędziach, dostępnych na portalu edukacyjnym Akademii PARP. Każdy chętny mógł zarejestrować się i aktywować wybrane szkolenie, a także wziąć udział w losowaniu drobnych upominków. T-shirt z logiem Akademii PARP wylosowała pani Halina z Nowego Dworu Mazowieckiego.Stoisko Akademii PARP było pierwszym gotowym dla odwiedzających i ostatnim zamkniętym. Akademia PARP cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. W ciągu całego dnia imprezy gościliśmy prawie 200 właścicieli i pracowników firm MSP. Większość osób słyszała już o szkoleniach internetowych Akademii PARP, ale chciała osobiście spotkać przedstawicieli tego wyjątkowego projektu. Hostessy rozdawały broszury i płyty z najważniejszymi informacjami o projekcie. Nasze stoisko było też z daleka widać i słychać ;-) Specjalnie na targi przyjechał pan Stefan z Bielska Białej, aby zapytać czy w przyszłości pojawią się nowe szkolenia. Ostatni przedsiębiorca, odwiedzający stoisko Akademii PARP, otrzymał wszystkie balony dla swojego dziecka i na pożegnanie wyściskał ekipę.

Akademia PARP wyróżniała się także ofertą szkoleń. Tylko szkolenia e-learningowe Akademii PARP są całkowicie bezpłatne dla przedsiębiorstw z MSP i mają nieograniczoną liczbę miejsc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i zapraszamy do korzystania ze szkoleń internetowych Akademii PARP, dostępnych na portalu.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: