Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Pierwszy program lojalnościowy w otwartym projekcie e-learningowym

  • Autor: asz
  • Data: 2007-08-29 10:55:20
  • Odsłon: 2611
[Ilustracja do artykułu] Akademia PARP wprowadziła program lojalnościowy dla absolwentów swoich szkoleń internetowych. Uczestnicy szkoleń internetowych z mikro, małych i średnich firm w kolejnych częściach szkolenia uzyskują punkty, które po zaliczeniu całego szkolenia mogą wymienić na nagrody, takie jak t-shirty, kubki, czapeczki etc.

- System lojalnościowy i Program Nagród Akademii PARP opracowaliśmy specjalnie dla uczestników szkoleń internetowych Akademii PARP. W ten sposób chcemy włączyć społeczność naszych absolwentów w promowanie tego największego w Polsce otwartego projektu e-learningowego wśród przedsiębiorców i pracowników małych i średnich firm – mówi dr Krzysztof Hejduk, zarządzający projektem.

Uczestnicy szkoleń internetowych Akademii PARP za zaliczanie kolejnych modułów szkolenia uzyskują specjalne punkty programu nagród. Dodatkowe punkty będzie można uzyskać za napisanie zespołowej pracy, opartej na stronie wiki.

Po zaliczeniu szkolenia uczestnik programu nagród Akademii PARP może wymienić swoje punkty na wybrane upominki z logiem Akademii PARP - kubki, t-shirty, czapki, dodatkowe certyfikaty, które są następnie przesyłane na jego adres. Tym samym uczestnicy Programu Nagród Akademii PARP przyczyniają się do zwiększenia rozpoznawalności projektu.

Uczestnik szkolenia internetowego, który zaloguje się na portalu Akademii PARP, ma możliwość sprawdzenia swojego konta punktowego, złożenia zamówień czy stwierdzenia, że zamówione nagrody zostały wysłane.

Organizator Programu Nagród i lider konsorcjum realizującego projekt – Instytut Edukacji Interaktywnej Estakada.pl planuje rozszerzenie katalogu dostępnych nagród o kupony losowania takich nagród, jak notebooki czy pamięci flash.

Jak twierdzi dr Krzysztof Hejduk – według naszego rozeznania jest to pierwsze na świecie zastosowanie programu lojalnościowego w otwartym projekcie edukacyjnym.

Regulamin Programu Nagród, podobnie jak elektroniczny katalog nagród i szkolenia internetowe dostępne są na portalu pod adresem www.akademiaparp.gov.pl.

Akademia PARP to system bezpłatnych szkoleń internetowych odbywających się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dostępnych pod adresem  www.akademiaparp.gov.pl. Ich celem jest upowszechnienie dostępu do wiedzy biznesowej oraz zdalnej edukacji (e-learningu) wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Po raz pierwszy, dzięki Akademii PARP, polskie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na najlepsze szkolenia, które operują przykładami z praktyki biznesowej i są dostosowane do realiów gospodarczych w Polsce. Multimedialne, całkowicie bezpłatne szkolenia internetowe zapewniają przedsiębiorcom dostęp do wiedzy biznesowej. Wystarczy poświęcić pół godziny dziennie, aby w ciągu 2 miesięcy przejść gruntowne przeszkolenie z wybranej przez siebie dziedziny i otrzymać certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: