Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Gorzowie Wielkopolskim

  • Autor: ans
  • Data: 2007-07-17 12:34:55
  • Odsłon: 2942
[Ilustracja do artykułu] Ostatnie spotkanie trzeciej edycji warsztatów regionalnych odbyło się 13 lipca 2007 w Gorzowie Wielkopolskim. Przedsiębiorcy z województwa lubuskiego spotkali się z Akademią PARP w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta.

Na warsztacie gościliśmy Sekretarza Miasta Ryszarda Knecia, który przedstawił działania Urzędu Miasta w zakresie wspierania lokalnej przedsiębiorczości. Na spotkaniu obecni byli także przedstawiciele lokalnych mediów. 

Przybyli przedsiębiorcy wzięli udział w prezentacji szkoleń internetowych, omówieniu działania portalu edukacyjnego Akademii PARP oraz systemu wsparcia. Dowiedzieli się dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić, poznali też zalety edukacji przez Internet.



W trakcie wykładu i dyskusji z ekspertem merytorycznym Akademii PARP Anną Sierant wywiązała się ciekawa wymiana zdań na temat rekrutacji bezpośredniej. Przedsiębiorcy opowiadali o swoich problemach z pozyskiwaniem nowych pracowników. Pani Anna Sierant odpowiadała także na pytania dotyczące problemów z rekrutacją i efektywnym kierowaniem grupą sprzedawców na nierozpoznanym rynku.

Uczestnicy warsztatu byli bardzo zainteresowani projektem Akademii PARP i jego rozwojem. W opinii uczestników ze szkoleń internetowych Akademii PARP, przygotowywanych przez Estakada.pl, można dowiedzieć się znacznie więcej i efektywniej niż z wielodniowych szkoleń stacjonarnych. Uczestnicy byli również zainteresowani zasadami uzyskania certyfikatu, potwierdzającego zdobytą wiedzę w szkoleniach.



Czwarta edycja warsztatów regionalnych rusza we wrześniu 2007. Akademia PARP odwiedzi w tym czasie osiem miast w województwie kujawsko – pomorskim, warmińsko – mazurskim, podlaskim, dolnośląskim, opolskim, małopolskim oraz podkarpackim i łódzkim.

Zapraszamy do korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP – „Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”. Wszystkie szkolenia Akademii PARP są dopasowane do potrzeb właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: