Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny w Lesznie

  • Autor: ans
  • Data: 2007-07-15 12:56:43
  • Odsłon: 3044
[Ilustracja do artykułu] Siódmy warsztat w trzeciej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się w Wielkopolsce. Przedsiębiorcy spotkali się z nami 11 lipca 2007 w Urzędzie Miasta.

Uczestnicy warsztatu dowiedzieli się dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić, na czym polega e-learning oraz jakie możliwości daje Akademia PARP. Przedsiębiorcy z Wielkopolski interesowali się portalem edukacyjnym Akademii PARP także od strony technicznej i organizacyjnej – zwłaszcza: na czym polegają grupy regionalne uczestników szkoleń internetowych, jakimi narzędziami wsparcia mogą dysponować, jakie informacje zawiera certyfikat ukończenia szkolenia internetowego. Za bardzo ważny atut szkoleń internetowych Akademii PARP przedsiębiorcy uznali ich całkowitą bezpłatność.Ekspert merytoryczny Akademii PARP, Aleksander Sobieszek, poprowadził wykład i dyskusję nt polityki kadrowej i oceny pracowniczej w małej i średniej firmie. Uczestnicy pytali o indywidualne konsultacje z ekspertem poprzez czat i forum. Uczestnicy byli zainteresowani dalszym rozwojem portalu i tym, aby dawał on uczestnikom coraz więcej możliwości.

W trakcie zajęć przy komputerach przedsiębiorcy mogli się też przekonać jak wygląda wysokiej jakości, multimedialne i interaktywne szkolenie internetowe opracowane przez Estakada.pl. Warsztat posłużył więc do ciekawego porównania zalet szkolenia tradycyjnego i szkolenia e-learning.Akademia PARP w trzeciej edycji warsztatów regionalnych odwiedzi jeszcze jedno miasto, 13 lipca 2007 będziemy w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystkich właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm zapraszamy do korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP - „Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: