Studia przypadków

Nie do podrobienia [ilustracja do artykułu]

Warszawski startup Talkin’ Things dostarcza globalnym koncernom rozwiązania, które sprawiają, że opakowania ich produktów stają się inteligentne – zapobiegają podrabianiu, pozwalają śledzić produkt od fabryki aż po półkę w sklepie, wchodzą w interakcje z klientem końcowym oraz stają się nośnikiem treści. Przede wszystkim zaś dostarczają producentom bezcennych informacji o rynku.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Częstochowie

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-07-12 18:16:10
  • Odsłon: 2947
[Ilustracja do artykułu] Już po raz drugi Akademia PARP gościła w województwie śląskim. Warsztat regionalny odbył się 10 lipca 2007 w Częstochowie. Na spotkanie z Akademią PARP w Urzędzie Miasta zgłosiło się blisko 30 przedsiębiorców z sektora MSP.

Uczestnicy warsztatu aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, dowiedzieli się jak korzystać z portalu edukacyjnego Akademii PARP i jak zaliczać szkolenia. Przedstawiono narzędzia, które są do dyspozycji zarejestrowanych uczestników. Omówiona została tematyka szkoleń internetowych dostępnych na portalu Akademii PARP. Na warsztacie gościliśmy także lokalną prasę - „Życie Częstochowskie”.Wykład i dyskusję poprowadziła Iwona Ekkert, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Podczas ćwiczeń praktycznych uczestnicy mogli się przekonać o tym, w jaki sposób odbieramy przekazywaną informację za pomocą różnych zmysłów. Ćwiczenia z trenerem prowadziły do ciekawych wniosków dotyczących komunikacji interpersonalnej w biznesie. Uczestnicy mogli też przekonać się jak wygląda wysokiej jakości, multimedialne i interaktywne szkolenie internetowe opracowane przez Estakada.pl. Warsztat pozwolił więc uczestnikom na ciekawe porównanie zalet szkolenia tradycyjnego i e-learningowego.Warsztat Akademii PARP w Częstochowie był także okazją do integracji lokalnego środowiska biznesowego. Uczestnicy rozmawiali ze sobą na tematy związane z profilem ich firm, a także wymieniali się opiniami i doświadczeniami. W warsztacie wzięli udział także zarejestrowani uczestnicy szkoleń internetowych na portalu Akademii PARP. Przyjechali na warsztat, aby osobiście poznać reprezentantów Akademii PARP.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowych szkoleniach internetowych Akademii PARP – „Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”. 

Współpracowało z nami
Życie Częstochowskie


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: