Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-07-12 18:08:57
  • Odsłon: 2451
[Ilustracja do artykułu] Piąty warsztat trzeciej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się 9 lipca 2007 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedsiębiorcy z mikro-, małych i średnich firm spotkali się z nami w siedzibie Agencji Rozwoju Lokalnego.

Uczestnicy warsztatu kompleksowo zapoznali się z biznesowymi szkoleniami internetowymi dostępnymi poprzez portal edukacyjny Akademii PARP. Omówiono także zasady zaliczania materiału.

Wykład i dyskusję poprowadziła Iwona Ekkert, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Zajęcia z zakresu zarządzania zespołem, poparte ciekawymi ćwiczeniami, cieszyły się dużym zainteresowaniem. W kolejnej części warsztatu uczestnicy mieli możliwość samodzielnie spróbować sił w szkoleniach internetowych opracowanych przez Estakada.pl. Ich jakość była przyjmowana z entuzjazmem - kilka osób zarejestrowało się na portalu jeszcze podczas warsztatu i zapowiedziało, że namówią do tego swoich kolegów.Głównymi kwestiami poruszanymi na warsztacie w trakcie indywidualnych konsultacji była możliwość uzyskiwania certyfikatów oraz kontaktowania się z ekspertami. Uczestnicy warsztatu chętnie korzystali z możliwości wymiany opinii o lokalnym rynku i sytuacji w swoich firmach.Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty regionalne Akademii PARP. 10 lipca odwiedzamy Częstochowę, 11 lipca Leszno, a 13 lipca Gorzów Wielkopolski.

Jednocześnie przypominamy, że od czerwca 2007 na portalu edukacyjnym Akademii PARP dostępne są trzy nowe, multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe "Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”. Szkolenia te są przygotowane specjalnie dla małych i średnich firm i są całkowicie bezpłatne. Zapraszamy!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: