Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-07-12 18:08:57
  • Odsłon: 2259
[Ilustracja do artykułu] Piąty warsztat trzeciej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się 9 lipca 2007 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedsiębiorcy z mikro-, małych i średnich firm spotkali się z nami w siedzibie Agencji Rozwoju Lokalnego.

Uczestnicy warsztatu kompleksowo zapoznali się z biznesowymi szkoleniami internetowymi dostępnymi poprzez portal edukacyjny Akademii PARP. Omówiono także zasady zaliczania materiału.

Wykład i dyskusję poprowadziła Iwona Ekkert, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Zajęcia z zakresu zarządzania zespołem, poparte ciekawymi ćwiczeniami, cieszyły się dużym zainteresowaniem. W kolejnej części warsztatu uczestnicy mieli możliwość samodzielnie spróbować sił w szkoleniach internetowych opracowanych przez Estakada.pl. Ich jakość była przyjmowana z entuzjazmem - kilka osób zarejestrowało się na portalu jeszcze podczas warsztatu i zapowiedziało, że namówią do tego swoich kolegów.Głównymi kwestiami poruszanymi na warsztacie w trakcie indywidualnych konsultacji była możliwość uzyskiwania certyfikatów oraz kontaktowania się z ekspertami. Uczestnicy warsztatu chętnie korzystali z możliwości wymiany opinii o lokalnym rynku i sytuacji w swoich firmach.Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty regionalne Akademii PARP. 10 lipca odwiedzamy Częstochowę, 11 lipca Leszno, a 13 lipca Gorzów Wielkopolski.

Jednocześnie przypominamy, że od czerwca 2007 na portalu edukacyjnym Akademii PARP dostępne są trzy nowe, multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe "Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”. Szkolenia te są przygotowane specjalnie dla małych i średnich firm i są całkowicie bezpłatne. Zapraszamy!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: