Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny Akademii PARP na Pomorzu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-07-09 20:30:15
  • Odsłon: 2159
[Ilustracja do artykułu] Kolejnym miastem na trasie warsztatów regionalnych Akademii PARP był Słupsk. Pomorscy przedsiębiorcy spotkali się z Akademią PARP 3 lipca 2007 w Urzędzie Miasta.

Wszyscy przybyli pracownicy i właściciele firm z sektora MSP zapoznali się z multimedialną prezentacją Akademii PARP. Poznali tematykę nowych, interaktywnych szkoleń internetowych i portalu Akademii PARP. Opiekun omówił zasady zaliczania materiału. Uczestnicy mieli również okazję poeksperymentować z wideoczatami i zadać pytania obecnemu opiekunowi.

W trakcie wykładu z ekspertem merytorycznym Anną Sierant wywiązała się ciekawa dyskusja na temat poszukiwania dobrych pracowników.W ostatniej, warsztatowej części spotkania, czyli pracy przy komputerach uczestnicy zadawali pytania, dyskutowali o szkoleniach i o biznesie. Przedsiębiorcy chętnie rejestrowali się na portalu Akademii PARP. Niektórzy pracowali na swoich prywatnych laptopach i sprawdzali możliwości, jakie daje Akademia PARP.  Mogli się dzięki temu przekonać, że do korzystania ze szkoleń internetowych opracowanych przez Estakada.pl wystarczy standardowa przeglądarka internetowa z wtyczką Flash.

Zapraszamy do korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP – „Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”.W lipcu odbędą się jeszcze cztery warsztaty regionalne Akademii PARP dla przedsiębiorców z sektora MSP. Zapraszamy wszystkich pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich firm do udziału w bezpłatnych warsztatach. Akademia PARP odwiedzi Ostrowiec Świętokrzyski (9.07), Częstochowę (10.07), Leszno (11.07) i Gorzów Wielkopolski (13.07). Formularze zgłoszeniowe dostępne są na portalu Akademii PARP.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: