Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny Akademii PARP na Pomorzu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-07-09 20:30:15
  • Odsłon: 1960
[Ilustracja do artykułu] Kolejnym miastem na trasie warsztatów regionalnych Akademii PARP był Słupsk. Pomorscy przedsiębiorcy spotkali się z Akademią PARP 3 lipca 2007 w Urzędzie Miasta.

Wszyscy przybyli pracownicy i właściciele firm z sektora MSP zapoznali się z multimedialną prezentacją Akademii PARP. Poznali tematykę nowych, interaktywnych szkoleń internetowych i portalu Akademii PARP. Opiekun omówił zasady zaliczania materiału. Uczestnicy mieli również okazję poeksperymentować z wideoczatami i zadać pytania obecnemu opiekunowi.

W trakcie wykładu z ekspertem merytorycznym Anną Sierant wywiązała się ciekawa dyskusja na temat poszukiwania dobrych pracowników.W ostatniej, warsztatowej części spotkania, czyli pracy przy komputerach uczestnicy zadawali pytania, dyskutowali o szkoleniach i o biznesie. Przedsiębiorcy chętnie rejestrowali się na portalu Akademii PARP. Niektórzy pracowali na swoich prywatnych laptopach i sprawdzali możliwości, jakie daje Akademia PARP.  Mogli się dzięki temu przekonać, że do korzystania ze szkoleń internetowych opracowanych przez Estakada.pl wystarczy standardowa przeglądarka internetowa z wtyczką Flash.

Zapraszamy do korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP – „Negocjacje handlowe w MŚP”, „Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP”, „Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP”.W lipcu odbędą się jeszcze cztery warsztaty regionalne Akademii PARP dla przedsiębiorców z sektora MSP. Zapraszamy wszystkich pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich firm do udziału w bezpłatnych warsztatach. Akademia PARP odwiedzi Ostrowiec Świętokrzyski (9.07), Częstochowę (10.07), Leszno (11.07) i Gorzów Wielkopolski (13.07). Formularze zgłoszeniowe dostępne są na portalu Akademii PARP.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: