Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny w Białej Podlaskiej

  • Autor: ans
  • Data: 2007-06-30 15:26:58
  • Odsłon: 2361
[Ilustracja do artykułu] 27 czerwca 2007 Akademia PARP gościła na Podlasiu. Spotkanie z przedsiębiorcami i pracownikami regionalnych firm z sektora MSP miało miejsce w Urzędzie Miasta.

Obecny na warsztacie Prezydent Białej Podlaskiej Andrzej Czapski wyraził poparcie dla projektu Akademii PARP. Pan Prezydent jest przekonany, że zalety szkoleń internetowych Akademii PARP takie, jak wygoda, elastyczność, profesjonalizm i dostosowanie do potrzeb MSP, wpłyną pozytywnie na rozwój regionalnych przedsiębiorstw.Przybyli przedsiębiorcy wzięli udział w prezentacji o szkoleniach internetowych i zapoznali się z działaniem portalu Akademii PARP. Przedstawiono również możliwości, jakie daje system wsparcia. Uczestnicy warsztatu dowiedzieli się dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić, a także poznali zalety edukacji przez Internet.

Wykład i dyskusję poprowadził Aleksander Sobieszek, ekspert merytoryczny Akademii PARP. W trakcie zajęć z ekspertem wywiązała się ciekawa dyskusja, w której przedsiębiorcy wymieniali się doświadczeniami z zakresu sprzedaży i negocjacji handlowych.Zapraszamy przedsiębiorców z sektora MMSP do udziału w bezpłatnych warsztatach regionalnych Akademii PARP. Kolejne spotkania odbędą się w Słupsku (3.07), Szczecinie (5.07), Ostrowcu Świętokrzyskim (9.07), Częstochowie (10.07) oraz Lesznie (11.07) i Gorzowie Wielkopolskim (13.07).

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: