Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Mazowszu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-06-29 00:16:28
  • Odsłon: 2577
[Ilustracja do artykułu] Inauguracja trzeciej edycji spotkań z regionalnymi przedsiębiorcami odbyła się 26 czerwca 2007 w Urzędzie Miejskim w Pułtusku. W warsztacie wzięło udział ponad trzydziestu pracowników i właścicieli mikro-, małych i średnich firm. Wspaniały odzew przedsiębiorców z województwa mazowieckiego zagwarantował świetną atmosferę i wysoki poziom warsztatu.

W uroczystym otwarciu trzeciej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP uczestniczył Burmistrz Miasta Pułtuska Wojciech Dębski. Pan Burmistrz wskazał na bardzo dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w regionie oraz zachęcił uczestników do podnoszenia kwalifikacji dzięki bezpłatnym szkoleniom internetowym Akademii PARP. Gościliśmy także dyrektora Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku Janusza Borzyńskiego, który postanowił propagować e-learning.Uczestnicy warsztatu zapoznali się z tematyką szkoleń internetowych, dostępnych na portalu Akademii PARP. Przedstawiciel opiekunów omówił zasady korzystania z portalu i co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem szkoleń internetowych Akademii PARP. Opiekun odpowiadał również na wszystkie pytania, nurtujące uczestników podczas indywidualnych konsultacji.

W drugiej części warsztatu przedsiębiorcy wzięli udział w interaktywnej grze, przygotowanej przez eksperta merytorycznego Akademii PARP.Wśród uczestników znalazły się osoby, które zaliczyły już kilka szkoleń, ale nie były na warsztacie. Jedną z nich była Pani Barbara Głowacka - Czanik. Bardzo chciała poznać osobiście organizatorów Akademii PARP. Planowała nawet podróż z Warszawy na marcowy warsztat w Olsztynie. Chociaż w szkoleniach internetowych uczestniczy od stycznia, dowiedziała się wielu nowych i ciekawych informacji o możliwościach, które daje portal edukacyjny Akademii PARP. Pan Jacek Zakrzewski, także uczestnik warsztatu w Pułtusku,  jest przedsiębiorcą i członkiem zarządu Stowarzyszenia LGD Natura i Kultura. Chciałby zorganizować specjalny warsztat, pokazujący możliwości udostępniane przez Akademię PARP w jego stowarzyszeniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne warsztaty regionalne, w których mogą brać udział także uczestnicy szkoleń internetowych Akademii PARP. Akademia PARP odwiedzi jeszcze Słupsk (3.07), Szczecin (5.07), Ostrowiec Świętokrzyski (9.07), Częstochowę (10.07) oraz Leszno (11.07) i Gorzów Wielkopolski (13.07).

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: