Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Mazowszu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-06-29 00:16:28
  • Odsłon: 2778
[Ilustracja do artykułu] Inauguracja trzeciej edycji spotkań z regionalnymi przedsiębiorcami odbyła się 26 czerwca 2007 w Urzędzie Miejskim w Pułtusku. W warsztacie wzięło udział ponad trzydziestu pracowników i właścicieli mikro-, małych i średnich firm. Wspaniały odzew przedsiębiorców z województwa mazowieckiego zagwarantował świetną atmosferę i wysoki poziom warsztatu.

W uroczystym otwarciu trzeciej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP uczestniczył Burmistrz Miasta Pułtuska Wojciech Dębski. Pan Burmistrz wskazał na bardzo dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w regionie oraz zachęcił uczestników do podnoszenia kwalifikacji dzięki bezpłatnym szkoleniom internetowym Akademii PARP. Gościliśmy także dyrektora Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku Janusza Borzyńskiego, który postanowił propagować e-learning.Uczestnicy warsztatu zapoznali się z tematyką szkoleń internetowych, dostępnych na portalu Akademii PARP. Przedstawiciel opiekunów omówił zasady korzystania z portalu i co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem szkoleń internetowych Akademii PARP. Opiekun odpowiadał również na wszystkie pytania, nurtujące uczestników podczas indywidualnych konsultacji.

W drugiej części warsztatu przedsiębiorcy wzięli udział w interaktywnej grze, przygotowanej przez eksperta merytorycznego Akademii PARP.Wśród uczestników znalazły się osoby, które zaliczyły już kilka szkoleń, ale nie były na warsztacie. Jedną z nich była Pani Barbara Głowacka - Czanik. Bardzo chciała poznać osobiście organizatorów Akademii PARP. Planowała nawet podróż z Warszawy na marcowy warsztat w Olsztynie. Chociaż w szkoleniach internetowych uczestniczy od stycznia, dowiedziała się wielu nowych i ciekawych informacji o możliwościach, które daje portal edukacyjny Akademii PARP. Pan Jacek Zakrzewski, także uczestnik warsztatu w Pułtusku,  jest przedsiębiorcą i członkiem zarządu Stowarzyszenia LGD Natura i Kultura. Chciałby zorganizować specjalny warsztat, pokazujący możliwości udostępniane przez Akademię PARP w jego stowarzyszeniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne warsztaty regionalne, w których mogą brać udział także uczestnicy szkoleń internetowych Akademii PARP. Akademia PARP odwiedzi jeszcze Słupsk (3.07), Szczecin (5.07), Ostrowiec Świętokrzyski (9.07), Częstochowę (10.07) oraz Leszno (11.07) i Gorzów Wielkopolski (13.07).

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: