Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat w województwie łódzkim

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-07 01:15:22
  • Odsłon: 2610
[Ilustracja do artykułu] Ostatnie spotkanie w drugiej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP odbyło się 4 kwietnia 2007 w Łodzi. Zajęcia miały miejsce w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Uniwersytetu Łódzkiego.

Zgłoszenia na ten warsztat przychodziły do nas jeszcze w noc poprzedzającą spotkanie. Przybyli właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich firm z uwagą słuchali na czym polegają szkolenia on-line, jak zalicza się materiał oraz dlaczego firmy z sektora MSP powinny się szkolić.

Ekspert merytoryczny Akademii PARP Wioletta Jakubowska przedstawiła zagadnienia dotyczące struktur organizacyjnych, a także nowoczesnych metod zarządzania i dzielenia się wiedzą. Po wykładzie przedsiębiorcy mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z opiekunami szkoleń oraz ekspertem.Wielu przedsiębiorców było pozytywnie zaskoczonych szkoleniami internetowymi, przygotowanymi przez Estakada.pl. Jeden z uczestników - Pan Bogusław Słaby - prowadzący firmę, która zaopatruje polski i zagraniczny przemysł włókienniczy w maszyny do prasowania, zadeklarował, że każdy z jego pracowników będzie codziennie poświęcał 30 minut na uczestnictwo w jednym ze szkoleń Akademii PARP. Pan Bogusław ukończył szkolenie „Jak rozwijać firmę? Systemy zarządzania dla MSP”. Jeden z pracowników szkoli się z zakresu windykacji należności pieniężnych. Wszyscy pracownicy wezmą niebawem udział w szkoleniu „Plan marketingowy dla MSP”.Zapraszamy do udziału w szkoleniach internetowych Akademii PARP. Trzy nowe szkolenia - „Zarządzanie jakością w MSP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem” oraz „Plan marketingowy w MSP” są dostępne na portalu edukacyjnym Akademii PARP. Wszystkie nasze szkolenia internetowe są dopasowane do potrzeb mikro- oraz małych i średnich firm.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: