Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Legnicy

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-07 00:53:13
  • Odsłon: 2909
[Ilustracja do artykułu] Spotkanie z przedsiębiorcami z sektora MMŚP w Legnicy było już szóstym warsztatem Akademii PARP w tym roku. Zajęcia odbyły się w jednym z najlepszych legnickich hoteli.

Podczas warsztatu uczestnicy kompleksowo zapoznali się z tematyką szkoleń internetowych i korzyściami z uczestniczenia w projekcie Akademii PARP.

Wykład i dyskusję poprowadził Sławomir Krynicki, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Zajęcia dotyczące dystrybucji i logistyki w planie marketingowym firmy, poparte konkretnymi przykładami cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.Warsztat regionalny w Legnicy był także okazją do integracji lokalnych środowisk biznesowych. Okazało się, że większość uczestników dobrze się zna. Dla niektórych z nich warsztat był „spotkaniem po latach”. Przedsiębiorcy, biorący udział w warsztacie byli pod wrażeniem szkoleń internetowych, które przygotowuje Estakada.pl. Kilka osób korzystało już z e-learningu. Uczestnicy byli zgodni co do tego, że szkolenia internetowe Akademii PARP są bardzo przyjazne w obsłudze.Akademia PARP odwiedzi ponownie województwo dolnośląskie jeszcze w tym roku. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w forum dyskusyjnym oraz korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP - „Zarządzanie jakością w MSP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem”, „Plan marketingowy w MSP”.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: