Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Legnicy

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-07 00:53:13
  • Odsłon: 2702
[Ilustracja do artykułu] Spotkanie z przedsiębiorcami z sektora MMŚP w Legnicy było już szóstym warsztatem Akademii PARP w tym roku. Zajęcia odbyły się w jednym z najlepszych legnickich hoteli.

Podczas warsztatu uczestnicy kompleksowo zapoznali się z tematyką szkoleń internetowych i korzyściami z uczestniczenia w projekcie Akademii PARP.

Wykład i dyskusję poprowadził Sławomir Krynicki, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Zajęcia dotyczące dystrybucji i logistyki w planie marketingowym firmy, poparte konkretnymi przykładami cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.Warsztat regionalny w Legnicy był także okazją do integracji lokalnych środowisk biznesowych. Okazało się, że większość uczestników dobrze się zna. Dla niektórych z nich warsztat był „spotkaniem po latach”. Przedsiębiorcy, biorący udział w warsztacie byli pod wrażeniem szkoleń internetowych, które przygotowuje Estakada.pl. Kilka osób korzystało już z e-learningu. Uczestnicy byli zgodni co do tego, że szkolenia internetowe Akademii PARP są bardzo przyjazne w obsłudze.Akademia PARP odwiedzi ponownie województwo dolnośląskie jeszcze w tym roku. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w forum dyskusyjnym oraz korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP - „Zarządzanie jakością w MSP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem”, „Plan marketingowy w MSP”.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: