Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Rzeszowie

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-07 00:44:28
  • Odsłon: 2652
[Ilustracja do artykułu] Rzeszów to kolejne miasto, w którym odbył się warsztat Akademii PARP. Spotkanie z przedsiębiorcami z mikro, małych i średnich firm miało miejsce 30 marca 2007 w jednym z rzeszowskich hoteli.

Celem warsztatu było zapoznanie uczestników ze szkoleniami internetowymi Akademii PARP, działaniem portalu edukacyjnego oraz systemem wsparcia uczestników – opiekunów i tutorów. Przedsiębiorcy poznali multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe opracowane specjalnie dla mikro, małych i średnich firm przez Estakada.pl oraz narzędzia wsparcia.Ekspert Akademii PARP Sławomir Krynicki poprowadził część merytoryczną. Omówił zagadnienia związane z planem marketingowym w mikro, małych i średnich firmach oraz przedstawił wybrane zagadnienia z zakresu dystrybucji i logistyki, poruszane w szkoleniu. Uczestnicy wzięli także udział w dyskusji z ekspertem. Zajęcia polegały na omówieniu planu marketingowego na przykładzie małej firmy.Wielu przedsiębiorców, uczestniczących w warsztacie, zadeklarowało, że na pewno zalogują się na portalu Akademii PARP jeszcze tego samego dnia.
Jeszcze tym roku odbędzie kolejny warsztat regionalny Akademii PARP w województwie podkarpackim. Zapraszamy także do uczestnictwa w nowych szkoleniach Akademii PARP oraz korzystania z narzędzi wsparcia, takich jak wideoczaty czy forum.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: