Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Rzeszowie

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-07 00:44:28
  • Odsłon: 2930
[Ilustracja do artykułu] Rzeszów to kolejne miasto, w którym odbył się warsztat Akademii PARP. Spotkanie z przedsiębiorcami z mikro, małych i średnich firm miało miejsce 30 marca 2007 w jednym z rzeszowskich hoteli.

Celem warsztatu było zapoznanie uczestników ze szkoleniami internetowymi Akademii PARP, działaniem portalu edukacyjnego oraz systemem wsparcia uczestników – opiekunów i tutorów. Przedsiębiorcy poznali multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe opracowane specjalnie dla mikro, małych i średnich firm przez Estakada.pl oraz narzędzia wsparcia.Ekspert Akademii PARP Sławomir Krynicki poprowadził część merytoryczną. Omówił zagadnienia związane z planem marketingowym w mikro, małych i średnich firmach oraz przedstawił wybrane zagadnienia z zakresu dystrybucji i logistyki, poruszane w szkoleniu. Uczestnicy wzięli także udział w dyskusji z ekspertem. Zajęcia polegały na omówieniu planu marketingowego na przykładzie małej firmy.Wielu przedsiębiorców, uczestniczących w warsztacie, zadeklarowało, że na pewno zalogują się na portalu Akademii PARP jeszcze tego samego dnia.
Jeszcze tym roku odbędzie kolejny warsztat regionalny Akademii PARP w województwie podkarpackim. Zapraszamy także do uczestnictwa w nowych szkoleniach Akademii PARP oraz korzystania z narzędzi wsparcia, takich jak wideoczaty czy forum.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: