Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Małopolsce

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-07 00:36:48
  • Odsłon: 2496
[Ilustracja do artykułu] Wraz z wiosenną pogodą w najcieplejszym polskim mieście – Tarnowie, zjawiła się ekipa warsztatów regionalnych Akademii PARP. Spotkanie z udziałem pracowników i właścicieli firm z sektora MSP odbyło się 29 marca w Tarnowskim Centrum Informacji.

W pierwszej części warsztatu omówiono takie zagadnienia jak „Dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić?”, „Jakie możliwości otwiera przed małymi i średnimi firmami e-learning?”, „Na czym polegają szkolenia internetowe?”.

Wykład i dyskusję poprowadził Sławomir Krynicki, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Przedstawił zawartość merytoryczną szkolenia internetowego z zakresu planu marketingowego w MSP. Szczegółowo omówione zostały wybrane zagadnienia dystrybucji i logistyki. Uczestnicy wzięli też udział w dyskusji z ekspertem Akademii PARP.Na warsztacie obecny był także przedstawiciel opiekunów Akademii PARP. Zaprezentował, co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem szkolenia internetowego oraz wyjaśnił jakie są zasady zaliczania materiału. Opiekun wraz z ekspertem merytorycznym udzielali wyczerpujących odpowiedzi na pytania przedsiębiorców, biorących udział w warsztacie.„Zarządzanie jakością w MSP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem”, „Plan marketingowy w MSP” to nowe szkolenia dostępne na portalu edukacyjnym Akademii PARP. Zapraszamy do korzystania ze szkoleń internetowych Akademii PARP, przygotowanych specjalnie dla mikro, małych i średnich firm.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: