Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Suwalszczyźnie

  • Autor: ans
  • Data: 2007-04-03 13:43:46
  • Odsłon: 2672
[Ilustracja do artykułu] Trzeci warsztat stacjonarny Akademii PARP w drugiej edycji warsztatów odbył się 27 marca 2007  w Urzędzie Miasta w Suwałkach. Uczestnikami spotkania byli regionalni przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm.

Uczestnicy warsztatu zapoznali się ze szkoleniami internetowymi oraz zasadami korzystania z portalu edukacyjnego Akademii PARP.

W prezentacjach brali także udział przedstawiciele Urzędu Miasta. Wykład i dyskusję poprowadził Jan Kaźmierczyk, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Zajęcia dotyczące zarządzania jakością w małych i średnich przedsiębiorstwach zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2001 cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Po wykładzie ekspert chętnie odpowiadał na wszystkie pytania przedsiębiorców. Zadawane pytania dotyczyły formy i szczegółowości księgi jakości sporządzanej w ramach systemu zarządzania jakością, czy warto wdrażać normy ISO 9001:2000 w firmie, jak przebiega audyt certyfikujący. Na wszystkie te pytania można znaleźć odpowiedź w szkoleniu „Zarządzanie jakością w MMŚP”.W ostatniej części warsztatu przedsiębiorcy skorzystali z indywidualnych konsultacji z opiekunem Akademii PARP.

Większość osób obecnych na warsztacie zadeklarowała, że zaloguje się na portalu jeszcze tego samego dnia. Niektórzy przyznali, że obawiali się, że szkolenia internetowe będą trudne w obsłudze. Okazało się, że multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe, przygotowywane przez Estakada.pl specjalnie dla firm z sektora MMSP, są łatwe i przyjazne dla użytkownika z jedynie podstawową umiejętnością obsługi komputera. Jeden z uczestników stwierdził, że interesował się kiedyś szkoleniem z zarządzania jakością, prowadzonym tradycyjnie, które kosztowało kilka tysięcy złotych i wiązało się z wyjazdem na dwa dni do innego miasta oraz oczywiście oderwaniem od pracy. Uczestnicy z entuzjazmem wyrażali się o tym, że za uczestnictwo w wysokiej jakości szkoleniach internetowych Akademii PARP uczestnicy z MMŚP nie muszą zapłacić nawet złotówki.Zapraszamy do korzystania z nowych szkoleń internetowych Akademii PARP oraz do udziału w bezpłatnych warsztatach regionalnych!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: