Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Warmii i Mazurach

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-02 17:54:50
  • Odsłon: 2333
[Ilustracja do artykułu] Kolejny warsztat regionalny Akademii PARP odbył się 26 marca w Urzędzie Miasta w Olsztynie. Przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm przyjechali z całego województwa warmińsko – mazurskiego.

Po krótkim otwarciu warsztatu głos zabrał Zastępca Prezydenta Miasta Tomasz Głażewski. Omówił rozwój przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach. Uczestnicy z uwagą słuchali Pana Prezydenta.

Ekspert Akademii PARP Grażyna Rokicka omówiła zagadnienia dotyczące konsumentów i ich praw, które powinny znać także firmy z sektora MMŚP. Po wykładzie wywiązała się żywa dyskusja, w której udział wzięli wszyscy uczestnicy warsztatu.W trakcie warsztatu Pan Jerzy Boczyński z Urzędu Marszałkowskiego zaprezentował Warmińsko – Mazurską Nagrodę Jakości. Mogą się o nią ubiegać firmy, które prowadzą działalność na terenie całego województwa.

W drugiej części przedsiębiorcy dowiedzieli się jakie szkolenia są dostępne na portalu edukacyjnym Akademii PARP. Kilku z nich od razu postanowiło się zarejestrować i jak najszybciej rozpocząć szkolenie. Interaktywne i multimedialne szkolenia Akademii PARP, przygotowane przez Estakada.pl, wywołały bardzo pozytywny odzew wśród zebranych właścicieli i pracowników firm z sektora MSP.

Na warsztacie obecna była także ekipa telewizji regionalnej, radia i prasy.Na portalu Akademii PARP jest już dostępnych pięć szkoleń. Zapraszamy do korzystania z trzech nowych szkoleń – „Zarządzanie jakością w MŚP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem”, „Plan marketingowy w MŚP”.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: