Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Warmii i Mazurach

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-04-02 17:54:50
  • Odsłon: 2180
[Ilustracja do artykułu] Kolejny warsztat regionalny Akademii PARP odbył się 26 marca w Urzędzie Miasta w Olsztynie. Przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm przyjechali z całego województwa warmińsko – mazurskiego.

Po krótkim otwarciu warsztatu głos zabrał Zastępca Prezydenta Miasta Tomasz Głażewski. Omówił rozwój przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach. Uczestnicy z uwagą słuchali Pana Prezydenta.

Ekspert Akademii PARP Grażyna Rokicka omówiła zagadnienia dotyczące konsumentów i ich praw, które powinny znać także firmy z sektora MMŚP. Po wykładzie wywiązała się żywa dyskusja, w której udział wzięli wszyscy uczestnicy warsztatu.W trakcie warsztatu Pan Jerzy Boczyński z Urzędu Marszałkowskiego zaprezentował Warmińsko – Mazurską Nagrodę Jakości. Mogą się o nią ubiegać firmy, które prowadzą działalność na terenie całego województwa.

W drugiej części przedsiębiorcy dowiedzieli się jakie szkolenia są dostępne na portalu edukacyjnym Akademii PARP. Kilku z nich od razu postanowiło się zarejestrować i jak najszybciej rozpocząć szkolenie. Interaktywne i multimedialne szkolenia Akademii PARP, przygotowane przez Estakada.pl, wywołały bardzo pozytywny odzew wśród zebranych właścicieli i pracowników firm z sektora MSP.

Na warsztacie obecna była także ekipa telewizji regionalnej, radia i prasy.Na portalu Akademii PARP jest już dostępnych pięć szkoleń. Zapraszamy do korzystania z trzech nowych szkoleń – „Zarządzanie jakością w MŚP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem”, „Plan marketingowy w MŚP”.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: