Studia przypadków

Wykreować innowacje [ilustracja do artykułu]

Nie jesteśmy na sprzedaż – mówi Piotr Barski, prezes i współzałożyciel firmy Prochimia Surfaces,  która dostarcza naukowcom z całego świata trudne do wytworzenia związki chemiczne. Dzięki nim mogą przeprowadzać badania prowadzące do innowacji.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Druga edycja warsztatów regionalnych rozpoczęta!

  • Autor: ans
  • Data: 2007-03-30 10:36:16
  • Odsłon: 2507
[Ilustracja do artykułu] Pierwszy warsztat regionalny Akademii PARP, promujący drugą edycję szkoleń internetowych, odbył się 23 marca w Urzędzie Miasta Bydgoszczy. Uczestniczyło w nim ponad dwudziestu pracowników i właścicieli firm z sektora MMŚP.

Po uroczystym otwarciu warsztatu głos zabrał Zastępca Prezydenta Bydgoszczy Pan Rafał Bruski. Prezydent opowiedział uczestnikom warsztatu m.in. o klastrach, do jakich Miasto Bydgoszcz zachęca swoich inwestorów w celu np. aplikowania o fundusze unijne, o parku technologicznym, organizowanym dla inwestorów z sektora MŚP i o sytuacji na rynku pracy. W zasadzie nikt z organizatorów nie zorientowałby się, że ciekawe wystąpienie Pana Prezydenta przekroczyło nieco przewidziane ramy czasowe gdyby nie... rozładowująca się bateria w notebooku.

Uczestnicy warsztatu poznali zasady korzystania z portalu edukacyjnego Akademii PARP. Dowiedzieli się które szkolenia są dostępne i jak się je zalicza. Przedsiębiorcy z entuzjazmem wzięli również udział w grze interaktywnej. Wielu uczestników zostało dłużej, aby zarejestrować się na portalu Akademii PARP.

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się prezentacja multimedialna, która niebawem pojawi się na portalu, oraz w części warsztatowej – nowe szkolenia z zakresu zarządzania jakością, marketingu i sprzedaży, w których można już teraz brać udział.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że nie spodziewali się, że tak wysokiej jakości szkolenia są dostępne dla MMSP bezpłatnie. Wszystkie interaktywne i multimedialne szkolenia Akademii PARP, opracowane przez Estakada.pl, są przystosowane do potrzeb firm z sektora MMŚP.Zapraszamy do korzystania z nowych szkoleń Akademii PARP – „Zarządzanie jakością w MMŚP”, „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem” oraz „Plan marketingowy w MMŚP”. Szkolenia są już dostępne!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: