Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Nowe szkolenia na portalu Akademii PARP

  • Autor: kah
  • Data: 2007-03-14 23:28:15
  • Odsłon: 2259
[Ilustracja do artykułu] W marcu 2007 uruchamiamy trzy nowe, interaktywne, multimedialne szkolenia internetowe. Jak wszystkie szkolenia Akademii PARP także i te są dopasowane do potrzeb pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Nowe szkolenia internetowe Akademii PARP to:

Zarządzanie jakością w MŚP - szkolenie wyjaśnia na czym polega rola klienta i środowiska w zarządzaniu jakością oraz wybrane elementy zarządzania procesowego. Uczestnik szkolenia pozna praktyczne metody i techniki usprawnień oraz rozwiązywania problemów. W ramach szkolenia znalazły się też zagadnienia ochrona konsumenta w Polsce i w Unii Europejskiej, praktyczne aspekty przygotowania i przeprowadzenia wdrożenia systemów jakości wg normy ISO 9001:2000.

Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem - szkolenie zawiera przydatne informacje dla firm z sektora MSP, oferujących zarówno produkty jak i usługi. Uczestnicy mogą się dowiedzieć m.in. jak stworzyć system obsługi klienta i zarządzać nim w firmie, jak zidentyfikować klientów kluczowych i jak zarządzać kontaktami z nimi, jak przeprowadzić negocjacje handlowe i prezentację własnej oferty. W szkoleniu zawarte zostały praktyczne informacje na temat prowadzenia sprzedaży przez telefon, stosowania technik sprzedaży, kierowania zespołem sprzedawców czy informatycznych systemów zarządzania relacjami z klientem.

Plan marketingowy w MŚP - szkolenie szczegółowo przedstawia tematykę związaną z procesem planowania marketingowego. Omówione są w nim kwestie dotyczące zarządzania produktem, marką i ceną. Szkolenie praktycznie wprowadza w obszar efektywnej promocji i skutecznej komunikacji z rynkiem. Dużą uwagę poświęcono również sprawnemu zarządzaniu dystrybucją i logistyką w MŚP.

Wraz z nowymi szkoleniami internetowymi rusza druga edycja warsztatów stacjonarnych Akademii PARP. Celem tych spotkań jest promocja nowych kursów Akademii PARP oraz przygotowanie uczestników do korzystania ze szkoleń i portalu Akademii PARP. Będzie można również osobiście poznać opiekunów szkoleń, tutorów oraz innych uczestników projektu Akademia PARP. Pierwszy warsztat, który rozpocznie drugą edycję, odbędzie się 23 marca w Bydgoszczy. Na następne zapraszamy do Olsztyna, Suwałk, Tarnowa, Rzeszowa, a także Legnicy, Opola i ?odzi.

Działalność Akademii PARP 20 listopada 2006 zainaugurował warsztat w Warszawie. Kolejne odbyły się w Koninie, Sopocie, Koszalinie, Gliwicach, Nowej Soli, Kielcach oraz w Chełmie. W sumie wzięło w nich udział ponad dwustu przedsiębiorców z mikro, małych i średnich firm.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach regionalnych Akademii PARP. Już teraz na naszym portalu dostępny jest formularz zgłoszeniowy na warsztat w Bydgoszczy. Formularze na warsztaty w pozostałych miastach będą pojawiały się sukcesywnie. 

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: