Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

WINDOWS 10 - jak uruchomić szkolenie

  • Autor: sza
  • Data: 2018-02-22 15:05:00
  • Odsłon: 22784
[Ilustracja do artykułu] Problem z Windows 10? Jak uruchomić szkolenie?

Szanowni Państwo

W związku z faktem, iż wciąż trwaja prace modernizacyjne mające na celu dostosowanie portalu do najnowszej odsłony systemu Windows - Windows 10, poniżej prezentujemy najlepsze sposoby na uruchomienie szkoleń w tym systemie:

1) Uruchomienie przeglądarki w zgodności ze starszą wersją systemu Windows. Należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę przeglądarki tam wybrać „właściwości” następnie „zgodność” i wybrać z listy starszą wersję systemu (np. Windows 8).

2) Zainstalować w systemie Windows 10 przeglądarkę np. Mozilla Firefox (lub explorer), dodać do niej dodatek “User Agent Switcher” i za jego pomocą zmienić identyfikację komputera z domyślnej na np. iPhone3.

3) Akademia działa także na systemie Linux (OpenSUSE), zainstalowanym na VirtualBoxie pod Windows 10.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad