Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

WINDOWS 10 - jak uruchomić szkolenie

  • Autor: sza
  • Data: 2018-02-22 15:05:00
  • Odsłon: 22991
[Ilustracja do artykułu] Problem z Windows 10? Jak uruchomić szkolenie?

Szanowni Państwo

W związku z faktem, iż wciąż trwaja prace modernizacyjne mające na celu dostosowanie portalu do najnowszej odsłony systemu Windows - Windows 10, poniżej prezentujemy najlepsze sposoby na uruchomienie szkoleń w tym systemie:

1) Uruchomienie przeglądarki w zgodności ze starszą wersją systemu Windows. Należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę przeglądarki tam wybrać „właściwości” następnie „zgodność” i wybrać z listy starszą wersję systemu (np. Windows 8).

2) Zainstalować w systemie Windows 10 przeglądarkę np. Mozilla Firefox (lub explorer), dodać do niej dodatek “User Agent Switcher” i za jego pomocą zmienić identyfikację komputera z domyślnej na np. iPhone3.

3) Akademia działa także na systemie Linux (OpenSUSE), zainstalowanym na VirtualBoxie pod Windows 10.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad