Studia przypadków

W zintegrowanej sali operacyjnej [ilustracja do artykułu]

Firma Alvo ze Śmigla zaczęła jako producent mebli gastronomicznych, a dziś bez kompleksów konkuruje na najbardziej wymagających rynkach, oferując zaawansowane rozwiązania dla sal operacyjnych i szpitali.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Drukowane certyfikaty dla planujących firmę!

  • Autor: kah
  • Data: 2014-10-31 16:57:44
  • Odsłon: 9194
[Ilustracja do artykułu] Dobra wiadomość dla planujących założenie własnej działalności: przez najbliższy miesiąc będzie możliwe jednorazowe uzyskanie bezpłatnego wydrukowanego certyfikatu do jednego z ukończonych przez siebie szkoleń oferowanych w Akademii PARP.

Akcja wydłużona do końca grudnia 2014 - zapraszamy!

Certyfikat będzie wysłany pocztą na koszt organizatorów. Warunkiem jest zademonstrowanie umiejętności wypowiedzi na forum Akademii PARP (przynajmniej dziesięć wpisów) oraz podanie kompletu prawidłowych danych w formularzu "Zarządzaj swoimi danymi". Zainteresowanych - absolwentów planujących działalność, którzy spełnili powyższe warunki - prosimy o zgłoszenie w listopadzie 2014 lub w grudniu 2014 chęci otrzymania bezpłatnego certyfikatu na infolinię. Zgłoszenia można dokonać mailowo, na czacie lub telefonicznie, ze wskazaniem wybranego szkolenia do certyfikatu.

Serdecznie zapraszamy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: