Studia przypadków

W zintegrowanej sali operacyjnej [ilustracja do artykułu]

Firma Alvo ze Śmigla zaczęła jako producent mebli gastronomicznych, a dziś bez kompleksów konkuruje na najbardziej wymagających rynkach, oferując zaawansowane rozwiązania dla sal operacyjnych i szpitali.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Spotkania Informacyjne NKL

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-10-07 16:07:30
  • Odsłon: 2760
[Ilustracja do artykułu] Zapraszamy przedsiębiorców, managerów oraz dyrektorów działów kadr na Spotkania Informacyjne, podczas których eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie opowiedzą o powstającym innowacyjnym Narzędziu pomiaru wartości Kapitału Ludzkiego (NKL).

Uczestnicy spotkań uzyskają praktyczne informacje między innymi o możliwościach budowania strategii biznesowej przedsiębiorstwa z wykorzystaniem danych zgromadzonych dzięki zastosowaniu NKL w polityce kadrowej firmy.

Spotkania, to również doskonała okazja do rozmowy z ekspertami, a także do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat zarządzania personelem w przedsiębiorstwie. Spotkania odbędą się kolejno w 8 miastach w całej Polsce – 15 października eksperci NKL spotkają się z przedsiębiorcami w Poznaniu, natomiast w kolejnych tygodniach zapraszamy do Krakowa, Wrocławia, Torunia, Katowic, Białegostoku, Łodzi i Olsztyna.

Rejestracja trwa: http://nkl.parp.gov.pl/index/index/2666Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: