Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa: seminarium regionalne w Szczecinie.

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-08-13 18:09:59
  • Odsłon: 3439
[Ilustracja do artykułu] Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza kadrę zarządzającą i HR na seminaria regionalne poświęcone tematyce zarządzania kompetencjami.  

Seminaria są kierowane do małych i średnich przedsiębiorstw, które jeszcze nie wdrożyły systemu zarządzania kompetencjami. Celem seminariów jest przekazanie informacji o metodach oceny i rozwoju kompetencji pracowników, budowania marki pracodawcy oraz prezentacja przykładów wdrożenia zarządzania kompetencjami w firmach. Częścią seminarium jest również panel dyskusyjny z udziałem ekspertów i uczestników.

Najbliższe seminarium odbędzie się w Szczecinie 23 września 2014 r. (nastąpiła zmiana terminu seminarium planowanego na 26 sierpnia 2014r.). Informacje szczegółowe oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://www.kompetencje.nf.pl/index.html

Informacje o kolejnych seminariach regionalnych znajdą Państwo na stronie: http://pokl.parp.gov.pl/index/more/36122

Seminaria są organizowane w ramach projektu systemowego „Zarządzanie kompetencjami w MSP”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osobom, które nie mogą wziąć udziału w tym wydarzeniu, a są zainteresowane tematyką seminarium, polecamy szkolenie e-learning "Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP".Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: