Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Co zabrać na urlop? Nowych 7 szkoleń mobilnych Akademii PARP!

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-07-29 15:34:36
  • Odsłon: 4729
[Ilustracja do artykułu] Dla urlopowiczów, a także dla osamotnionych na służbowym posterunku... sezon wakacyjny może być świetną okazją do samorozwoju! W Akademii PARP zapraszamy na aż siedem nowych szkoleń mobilnych.

Nowe szkolenia m-learning uzupełniają uruchomione wcześniej szkolenia e-learning. Poniższe linki pozwalają od razu zapisać się na poszczególne szkolenia:

Szkolenie m-learning: Analiza sytuacji kryzysowej w firmie
czteromodułowe szkolenie towarzyszące szkoleniu e-learning "Zarządzanie kryzysowe". Pokazuje jak praktycznie rozpoznawać, oceniać i szybko reagować na typowe kryzysy w firmie. Zwiększa przezorność.

Szkolenie m-learning: Ryzyko w działalności gospodarczej
czteromodułowe szkolenie o tematyce pokrewnej szkoleniu e-learning "Zabezpieczanie transakcji handlowych". Przedstawia wybrane źródła i sposoby ograniczania ryzyka, w tym związanego z niewypłacalnym dłużnikiem. Dla orientacji.

Szkolenie m-learning: Organizacja pracy sekretariatu
trzymodułowe szkolenie traktujące o problemach poruszonych szerzej w szkoleniu "Profesjonalny sekretariat". Wyjaśnia jak praktycznie planować i organizować pracę w sekretariacie, uwzględniając organizację spotkań. Porządkujące!

Szkolenie m-learning: O uczeniu i uczeniu się
trzymodułowe szkolenie, mobilny krewny szkolenia "Blended learning". Daje orientację we współczesnych potrzebach i możliwościach rozwoju zawodowego poprzez szkolenia. Uświadamiające!

Szkolenie m-learning: Nawiązywanie kontaktów
trzymodułowe szkolenie oparte na tematyce szkolenia "Umiejętności interpersonalne". Pokazuje typowe problemy komunikacyjne - i ich rozwiązania - w nawiązywaniu kontaktów w biznesie. Pomaga w kontaktach międzyludzkich!

Szkolenie m-learning: Korzyści firmy z ochrony środowiska
trzymodułowe szkolenie, o problematyce wspólnej ze szkoleniem "Ekologiczny biznes". Wskazuje korzyści z prowadzenia firmy przyjaznej środowisku, a także działania pozornie ekologiczne, które mogą przynieść więcej strat niż korzyści. Ekologia probiznesowo!

Szkolenie m-learning: Być czy nie być eksporterem
dwumodułowe szkolenie, uzupełniające szkolenie e-learning "ABC eksportera". Objaśnia korzyści i pomaga w odpowiedzi na pytanie, czy eksport jest dobrym rozwiązaniem dla firmy uczestnika. Pierwszy krok do eksportu!

Każde z m-szkoleń składa się z krótkich mobilnych aktywności: lekcji i testów, zajmujących 5-7 minut, do przejścia na popularnych modelach tabletów i smartfonów. Ta ich cecha powinna się dobrze sprawdzić podczas letniej kanikuły :)

Z przyjemnością zapraszamy do m-learningu w Akademii PARP!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: