Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Seminarium "Wyzwania dla podlaskiego rynku pracy" 9 września 2014 w Białymstoku.

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-07-29 14:38:23
  • Odsłon: 2326
[Ilustracja do artykułu] Najważniejsze wyniki IV edycji badań BKL, z danymi dla regionu podlaskiego, zostaną zaprezentowane 9 września 2014 w Hotelu Trio w Białymstoku. Seminarium adresowane jest do osób związanych z regionalnym rynkiem pracy, w tym: pracodawców, przedstawicieli działów HR, przedstawicieli firm szkoleniowych, szkół wyższych i administracji lokalnej. Wszystkie wystąpienia prowadzone będą w formie paneli dyskusyjnych z udziałem zaproszonych praktyków i ekspertów.

Województwo podlaskie miało jeden z najniższych w Polsce odsetków pracodawców poszukujących pracowników - na poziomie 12%. Jednocześnie też: jeden z najwyższych odsetków pracodawców, którzy poszukując pracowników mieli trudności w ich znalezieniu. Seminarium rozpocznie prezentacja wyników badań dotyczących niedopasowania na polskim rynku pracy. Badania BKL umożliwiają udzielenie odpowiedzi na pytania o to, czy wybory edukacyjne wpływają na karierę zarobki, a nawet... dzietność. Jedno z wystąpień zaprezentuje analizę związku pomiędzy poziomem wykształcenia a szansami rynkowymi i sytuacją zawodową. W seminarium przedstawione zostanie podejście Polaków - oraz firm - do szkoleń i rozwoju zawodowego.

Organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji na seminarium.

Szczegółowy program seminarium dostępny jest na stronie http://bkl.parp.gov.pl/program-BialystokForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: