Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Seminarium "Wyzwania dla podlaskiego rynku pracy" 9 września 2014 w Białymstoku.

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-07-29 14:38:23
  • Odsłon: 2412
[Ilustracja do artykułu] Najważniejsze wyniki IV edycji badań BKL, z danymi dla regionu podlaskiego, zostaną zaprezentowane 9 września 2014 w Hotelu Trio w Białymstoku. Seminarium adresowane jest do osób związanych z regionalnym rynkiem pracy, w tym: pracodawców, przedstawicieli działów HR, przedstawicieli firm szkoleniowych, szkół wyższych i administracji lokalnej. Wszystkie wystąpienia prowadzone będą w formie paneli dyskusyjnych z udziałem zaproszonych praktyków i ekspertów.

Województwo podlaskie miało jeden z najniższych w Polsce odsetków pracodawców poszukujących pracowników - na poziomie 12%. Jednocześnie też: jeden z najwyższych odsetków pracodawców, którzy poszukując pracowników mieli trudności w ich znalezieniu. Seminarium rozpocznie prezentacja wyników badań dotyczących niedopasowania na polskim rynku pracy. Badania BKL umożliwiają udzielenie odpowiedzi na pytania o to, czy wybory edukacyjne wpływają na karierę zarobki, a nawet... dzietność. Jedno z wystąpień zaprezentuje analizę związku pomiędzy poziomem wykształcenia a szansami rynkowymi i sytuacją zawodową. W seminarium przedstawione zostanie podejście Polaków - oraz firm - do szkoleń i rozwoju zawodowego.

Organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji na seminarium.

Szczegółowy program seminarium dostępny jest na stronie http://bkl.parp.gov.pl/program-BialystokForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: