Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Nowe certyfikaty w Akademii PARP!

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-04-29 19:15:38
  • Odsłon: 10840
[Ilustracja do artykułu] Najważniejszym efektem każdego szkolenia jest zdobycie brakującej wiedzy i umiejętności. Nie można jednak zapominać o formalnym potwierdzeniu zdobytych kwalifikacji. Certyfikaty i zaświadczenia są ważnym kryterium przy zatrudnianiu specjalistów, w awansach zawodowych, czy nawet przy wyborze wykonawcy w przetargu. Dzięki nim można też budować swój profesjonalny wizerunek na portalach społecznościowych, w stowarzyszeniach itp.

W Akademii PARP jesteśmy świadomi tego, jak ważnym produktem szkoleniowym są certyfikaty ukończenia szkoleń zawodowych. Ogromnie cieszą nas liczne przykłady, że specjaliści i przedsiębiorcy, którzy dokumentują swój rozwój szkoleniowy certyfikatami Akademii PARP, zdobywają też kolejne szczeble kariery zawodowej i wzmacniają swoje firmy.
Od początku Akademii PARP wydaliśmy już, w formie elektronicznej lub papierowej, ponad 113 tysięcy certyfikatów!

Z końcem kwietnia 2014 wprowadzamy szereg ważnych zmian w certyfikatach Akademii PARP. Najważniejsze z nich to:

  • certyfikaty będą potwierdzać nie tylko pozytywne ukończenie szkolenia biznesowego lub dla szkoleniowców, w zakresie ukończonych modułów, ale też wskazywać wyniki w ukończonych modułach,
  • certyfikaty będą potwierdzać, że uczestnik zademonstrował, za pomocą mechanizmów portalu, zdobycie różnych umiejętności, np. pracy zespołowej czy umiejętność prowadzenia rozbudowanych dyskusji na forum,
  • certyfikaty będą dostępne także w społecznościach, do ukończonych ścieżek szkoleniowych,
  • certyfikaty będą teraz dwustronne i w wersji papierowej zabezpieczone tzw. suchym stemplem.

Uczestnicy z sektora przedsiębiorstw mogą zamawiać certyfikaty papierowe, wysyłane na wskazany adres. Wraz z bieżącymi zmianami, dajemy możliwość uzyskania dodatkowego papierowego certyfikatu, w dodatkowej wysyłce. Szczegóły znajdują się w regulaminie portalu i regulaminie programu nagród Akademii PARP.

Serdecznie zapraszamy do dokumentowania swojej kariery zawodowej nowymi certyfikatami Akademii PARP!

Dla przypomnienia pragniemy podkreślić, że wszystkie szkolenia, certyfikaty i inne możliwości Akademii PARP są całkowicie nieodpłatne, sfinansowane ze środków Unii Europejskiej i Skarbu Państwa jako projekt systemowy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Jeśli spotkają się Państwo z sytuacją, gdy ktoś proponuje udział w szkoleniu i certyfikat Akademii PARP za opłatą, prosimy o pilny kontakt z infolinią.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad