Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Czy można zmierzyć wartość kapitału ludzkiego? - zapraszamy na spotkania informacyjne w projekcie NKL

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-04-22 18:06:59
  • Odsłon: 3939
[Ilustracja do artykułu] W czerwcu w Łodzi, Białymstoku oraz Gdańsku odbędą się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkania informacyjne dla przedsiębiorców i specjalistów HR w firmach. Spotkania organizowane są w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Szkoły Głównej Handlowej „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

Będzie to okazja zapoznania się z innowacyjnym Narzędziem Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL), a uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać gromadzone dane o zasobach ludzkich dla podniesienia konkurencyjności swojej firmy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Na spotkaniach eksperci PARP i SGH poprowadzą też konsultacje z wykorzystaniem Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego. Organizatorzy są otwarci na opinie i sugestie, które będą wzięte pod uwagę przy opracowaniu finalnej wersji NKL.

Cykl 20 spotkań w 12 miastach Polski został uruchomiony z myślą o polskich przedsiębiorcach, aby pokazać, jak inwestowanie w pracowników może przekładać się na wartość rynkową firmy. Obecnie w Polsce brakuje instrumentów do diagnozy wartości kadr. Wykorzystanie NKL ma to zmienić, dzięki czemu wzrośnie świadomość, dlaczego analiza i budowa przemyślanej strategii zarządzania zasobami ludzkimi jest potrzebna.

Patronat honorowy nad projektem „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa” sprawuje Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, patronem merytorycznym jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Czerwcowe terminy wydarzeń w Łodzi, Białymstoku oraz Gdańsku, formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na temat projektu dostępne są na stronie http://nkl.parp.gov.plForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: