Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Czy można zmierzyć wartość kapitału ludzkiego? - zapraszamy na spotkania informacyjne w projekcie NKL

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-04-22 18:06:59
  • Odsłon: 3587
[Ilustracja do artykułu] W czerwcu w Łodzi, Białymstoku oraz Gdańsku odbędą się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkania informacyjne dla przedsiębiorców i specjalistów HR w firmach. Spotkania organizowane są w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Szkoły Głównej Handlowej „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

Będzie to okazja zapoznania się z innowacyjnym Narzędziem Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL), a uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać gromadzone dane o zasobach ludzkich dla podniesienia konkurencyjności swojej firmy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Na spotkaniach eksperci PARP i SGH poprowadzą też konsultacje z wykorzystaniem Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego. Organizatorzy są otwarci na opinie i sugestie, które będą wzięte pod uwagę przy opracowaniu finalnej wersji NKL.

Cykl 20 spotkań w 12 miastach Polski został uruchomiony z myślą o polskich przedsiębiorcach, aby pokazać, jak inwestowanie w pracowników może przekładać się na wartość rynkową firmy. Obecnie w Polsce brakuje instrumentów do diagnozy wartości kadr. Wykorzystanie NKL ma to zmienić, dzięki czemu wzrośnie świadomość, dlaczego analiza i budowa przemyślanej strategii zarządzania zasobami ludzkimi jest potrzebna.

Patronat honorowy nad projektem „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa” sprawuje Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, patronem merytorycznym jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Czerwcowe terminy wydarzeń w Łodzi, Białymstoku oraz Gdańsku, formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na temat projektu dostępne są na stronie http://nkl.parp.gov.plForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: