Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w liczbach

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-01-19 15:48:31
  • Odsłon: 3005
[Ilustracja do artykułu] Po sześciu tygodniach od inauguracji w szkoleniach internetowych Akademii PARP udział wzięło prawie 2 tys. użytkowników. Największym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się moduły szkoleń internetowych poświęcone rozwijaniu własnej firmy.

Wśród uczestników dominują mikroprzedsiębiorstwa (ponad 60 proc.) zatrudniające do 9 pracowników. Najwięcej uczestników pochodzi z województw: mazowieckiego, pomorskiego i śląskiego (łącznie 46 proc.), najmniej: ze świętokrzyskiego, podlaskiego i opolskiego (po 2 proc.). Udział kobiet i mężczyzn wśród ogółu uczestników Akademii PARP wynosi po 50 proc. Badania wykazały, że nieco mniej kobiet rozpoczyna szkolenia internetowe, ale więcej je kończy. Oznacza to, że kobiety są bardziej zdyscyplinowanymi uczestnikami szkoleń Akademii PARP.

Zaledwie 10 proc. uczestników zadeklarowało siedzibę firmy w gminie wiejskiej. Średnia wieku uczestnika to 33 lata. Wykształcenie wyższe zadeklarowało 68 proc. uczestników. Wynika z tego, że przeciętny uczestnik Akademii PARP to młody, wykształcony mikroprzedsiębiorca lub jego pracownik, osoba pochodząca z miasta.Serdecznie zapraszamy do korzystania ze szkoleń internetowych Akademii PARP!
Uprzejmie przypominamy, że opiekunowie są do Państwa dyspozycji pod numerem infolinii 0-801 444 677 (0-801 444 MSP) lub mailowo pod adresem msp@akademiaparp.gov.pl


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: