Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Najważniejsi ludzie w firmie? Sprzedawcy! Nowe szkolenie m-learning "Telesprzedawca"

  • Autor: tmh
  • Data: 2014-01-07 14:04:22
  • Odsłon: 4560
[Ilustracja do artykułu] Bez strumienia pieniędzy od klientów nie przetrwa żadne przedsiębiorstwo. Sprzedaż to najważniejsza funkcja w firmie, a umiejętności sprzedażowe to obowiązkowy zestaw kompetencyjny. Nie tylko dla sprzedawcy, ale też dla właściciela, prezesa czy partnera firmy, który samodzielnie zajmuje się bezpośrednim kontaktem z klientami.

Jak budować w sobie pozytywną motywację do telefonicznej rozmowy sprzedażowej? Jak dostosować ton głosu do rozmowy? Dlaczego pozycja ciała i mimika w trakcie rozmowy telefonicznej są ważne? Odpowiedzi na te, pozornie błahe, ale podstawowe dla sukcesu w telesprzedaży pytania, można znaleźć w kolejnym szkoleniu m-learning Akademii PARP. M-szkolenie "Telesprzedawca" pomaga w samorozwoju nie tylko w call center, ale na każdym stanowisku związanym ze sprzedażą lub bezpośrednim kontaktem z klientem.

M-szkolenie "Telesprzedawca" składa się z krótkich mobilnych aktywności: lekcji lub testów, zajmujących 5-7 minut. Przejdziesz je bez problemu na popularnych modelach tabletów i smartfonów. Szkolenie składa się z trzech modułów:

   Moduł 1. Kto może być telesprzedawcą
   Moduł 2. Emocje w pracy telesprzedawcy
   Moduł 3. Głos w pracy telesprzedawcy

Szkolenie m-learning "Telesprzedawca" jest związane tematycznie ze szkoleniem e-learning "Telesprzedaż", uruchomionym we wrześniu 2013.

Obraz: ekran szkolenia m-learning 'Telesprzedawca'
Przykładowy ekran szkolenia m-learning "Telesprzedawca"

Poprzez poniższy link można od razu zapisać się do:
szkolenia m-learning: Telesprzedawca

Z przyjemnością zapraszamy do m-learningu w Akademii PARP!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: