Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Rozwijaj swoje umiejętności biznesowe w Akademii PARP!

  • Autor: tmh
  • Data: 2013-11-29 16:32:03
  • Odsłon: 4948
[Ilustracja do artykułu] Kompetencje biznesowe to nie tylko wiedza, ale także umiejętności. Wielu z tych umiejętności nie można zdobyć w szkołach i na uczelniach, a w dzisiejszych czasach stają się niezbędne do pracy oraz rozwoju zawodowego.

W Akademii PARP wprowadzamy możliwość zdobywania nowych umiejętności przydatnych w biznesie! Przykładowo umiejętność pracy zespołowej, którą w Akademii PARP można zdobyć przez wspólne napisanie pracy grupowej, ocenianej przez tutora. Inny przykład - umiejętność prowadzenia rozbudowanych dyskusji - można ją osiągnąć przez dokonanie przynajmniej dziesięciu wpisów na forum Akademii PARP. Część umiejętności można zdobyć już teraz, część pojawi się w niedalekiej przyszłości np. korzystanie z merytorycznych spotkań online (webinariów) czy umiejętność tworzenia szkoleń.
Wszystkie te umiejętności stanowią wartościowe uzupełnienie wiedzy wynoszonej ze szkoleń.

Certyfikaty ukończenia szkoleń, oprócz potwierdzenia ukończenia modułów, będą też wskazywać osiągnięte umiejętności. Nowe wzory certyfikatów wprowadzimy w Akademii PARP od 2014 roku.

W ramach podsumowania, zapraszamy do nowej gry decyzyjnej "Podróż po Akademii PARP". Wzięcie udziału w grze to także szansa na niezobowiązujący trening swoich sił i zdobycie nowej umiejętności. Jakiej? Niespodzianka :) Najlepiej przekonać się samodzielnie: link do gryForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: