Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP ma 7 lat!

  • Autor: tmh
  • Data: 2013-11-20 11:20:48
  • Odsłon: 3062
[Ilustracja do artykułu] 20 listopada 2006 roku wystartowaliśmy z portalem www.akademiaparp.gov.pl i dwoma pierwszymi szkoleniami e-learning. W tym dniu odbył się też warsztat inauguracyjny.

Od tego czasu z możliwości projektu skorzystało już ponad 175 tysięcy osób. Dziś do Waszej dyspozycji jest już 40 szkoleń e-learning i m-learning w sześciu obszarach wiedzy i umiejętności biznesowych, 138 pigułek wiedzy, społeczności szkoleniowe i dziesiątki innych możliwości uczenia się. Niebawem kolejne nowości - Akademia PARP rozwija się razem z Wami! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli dotąd z nami, za udział w tym fascynującym projekcie i zapraszamy na ciąg dalszy...

A tymczasem, mała sentymentalna ciekawostka: poniżej zrzut ekranu z portalu w pierwszej odsłonie z 2006 roku i ujęcie z warsztatu :)

Obraz: Akademia PARP 2006
Zrzut ekranu z portalu w pierwszej odsłonie z 2006 roku

Obraz: Warsztat inauguracyjny Akademii PARP, 20 listopada 2006
Warsztat inauguracyjny Akademii PARP, 20 listopada 2006Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: