Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Otwarcie społeczności szkoleniowych Akademii PARP na planujących!

  • Autor: tmh
  • Data: 2013-03-11 16:01:42
  • Odsłon: 11703
[Ilustracja do artykułu] Społeczności szkoleniowe w Akademii PARP są już dostępne także dla planujących założenie własnej firmy - zarówno jako członków jak i ambasadorów społeczności.

Ścieżki szkoleniowe w społecznościach Akademii PARP to fantastyczny sposób, aby spośród ponad 200 modułów szkoleń Akademii PARP skomponować własny zestaw modułów, dopasowany do zainteresowań i potrzeb społeczności.

Ambasador - założyciel społeczności - może w ten sposób stworzyć np. ścieżkę marketingową dla kolegów inżynierów, albo jakościową dla marketingu. A może umiejętności dla pasjonatów negocjacji? Możliwości są ogromne!

Ścieżki szkoleniowe można przeprowadzać dla swoich znajomych i współpracowników według określonego przez siebie harmonogramu. W czasie przeprowadzania uczestnicy dostają automatyczne wiadomości i przypomnienia. Ambasador ma możliwość obserwowania postępów uczestników społeczności czy kontrolowania wypowiedzi na forum społeczności.

Uruchomione pod koniec 2011 roku społeczności były dotąd dostępne tylko dla przedsiębiorców i pracowników z sektora MMŚP oraz z firm dużych. W marcu 2013 roku otworzyliśmy społeczności także na planujących założenie firmy, którzy mogą zarówno uczestniczyć w dotychczasowych, jak i zakładać własne społeczności.

Jeśli chcesz budować społeczność szkoleniową, wzmocnić swój wizerunek i autorytet, zrobić coś dobrego dla innych: zostań ambasadorem i zarządzaj szkoleniami w Akademii PARP - serdecznie zapraszamy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: