Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Otwarcie społeczności szkoleniowych Akademii PARP na planujących!

  • Autor: tmh
  • Data: 2013-03-11 16:01:42
  • Odsłon: 12501
[Ilustracja do artykułu] Społeczności szkoleniowe w Akademii PARP są już dostępne także dla planujących założenie własnej firmy - zarówno jako członków jak i ambasadorów społeczności.

Ścieżki szkoleniowe w społecznościach Akademii PARP to fantastyczny sposób, aby spośród ponad 200 modułów szkoleń Akademii PARP skomponować własny zestaw modułów, dopasowany do zainteresowań i potrzeb społeczności.

Ambasador - założyciel społeczności - może w ten sposób stworzyć np. ścieżkę marketingową dla kolegów inżynierów, albo jakościową dla marketingu. A może umiejętności dla pasjonatów negocjacji? Możliwości są ogromne!

Ścieżki szkoleniowe można przeprowadzać dla swoich znajomych i współpracowników według określonego przez siebie harmonogramu. W czasie przeprowadzania uczestnicy dostają automatyczne wiadomości i przypomnienia. Ambasador ma możliwość obserwowania postępów uczestników społeczności czy kontrolowania wypowiedzi na forum społeczności.

Uruchomione pod koniec 2011 roku społeczności były dotąd dostępne tylko dla przedsiębiorców i pracowników z sektora MMŚP oraz z firm dużych. W marcu 2013 roku otworzyliśmy społeczności także na planujących założenie firmy, którzy mogą zarówno uczestniczyć w dotychczasowych, jak i zakładać własne społeczności.

Jeśli chcesz budować społeczność szkoleniową, wzmocnić swój wizerunek i autorytet, zrobić coś dobrego dla innych: zostań ambasadorem i zarządzaj szkoleniami w Akademii PARP - serdecznie zapraszamy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: