Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP dziś i jutro (infografika)

  • Autor: tmh
  • Data: 2013-01-28 15:50:04
  • Odsłon: 4065
[Ilustracja do artykułu] Przełom roku to także kolejny przełom w rozwoju Akademii PARP. Projekt powiększy się o kolejne szkolenia i funkcjonalności. Już wkrótce odświeżona odsłona portalu - będzie można z niej wygodniej korzystać na smartfonach i tabletach. Ambasadorzy społeczności szkoleniowych Akademii nauczą się samodzielnie realizować proste szkolenia, będą mogli stworzyć blog, czy podzielić się z innymi uczestnikami własnymi materiałami, filmami lub zdjęciami. To tylko niektóre z planowanych zmian.

Szykuje się wiele nowości i wyzwań, a zatem wytężonej pracy dla organizatorów. Na szczęście uczestnicy szkoleń dbają o morale zespołu Akademii PARP :) W nowy rok wchodzimy z ich:

... życzeniami
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Redakcji i ogromne podziękowania za Państwa pracę! Moc pozdrowień (pixidixi69) dołączam się do życzeń noworocznych "wszystkiego co najlepsze w 2013 r" również dla Państwa, myślę kontynuować szkolenia bo są super (kokoszkowy)
... problemami
Nie mam szansy przejść przez wszystkie lekcje do tego czasu- jestem bardzo obciążona obowiązkami służbowymi, a dodatkowo w domu mam kiepskie łącza internetowe. Jednak bardzo zależy mi na tych kursach, tym bardziej, że są bardzo profesjonalne, przejrzyste i świetne merytorycznie. Byłabym wdzięczna gdyby udało sie przedłużyć termin w stosunku do obu modułów. (martamarzec1)
... a także marzeniami i planami na przyszłość
Witam serdecznie, chcę założyć własna działalność i bardzo się cieszę, że znalazłam tak wspaniałą możliwość odbycia darmowych szkoleń (katrina67)

Prawie kończę szkolenie Techniki sprzedaży na PARP. Jestem bardzo zadowolona z całości tego szkolenia.
W przyszłym roku otwieram sklep / salon z luksusowym wyposażeniem wnętrz. Zamierzam przeszkolić sprzedawców osobiście na podstawie przygotowanych przeze mnie materiałów. Oprę się na wiedzy z waszego szkolenia (azagnese)
...oraz pochwałami i podziękowaniami :)
Niezmiernie sie cieszę, że znalazłam Was w internecie. jestem bardzo zadowolona z formy przekazania wiedzy i bardzo fachowej tematyki szkoleń. Bardzo poważnie podchodzę do każdej lekcji i robie sobie pilne notatki. A gdy kończę naukę w jednym dniu, nie mogę doczekać sie następnych lekcji. (moniag)

Przy okazji chciałbym wyrazić swoją opinię dotyczącą Waszych szkoleń. Jestem zapalonym i oddanym fanem nauk m.in. Briana Tracy, Stephena Covey i Toma Hopkinsa i poziom Waszych szkoleń uważam za fantastyczny. Są naprawdę świetne, ciekawe, przydatne i dopasowane do polskiego rynku. Przynajmniej te, przez które już udało mi się przebrnąć. Poza tym tematy bomba, a cena po prostu rewelacja! Pozdrawiam AP (adapur4385)

Akademia PARP to obecnie ponad 150 tysięcy uczestników od 2006 roku. Uczestnicy mają do wyboru ponad 200 modułów tematycznych w 34 interaktywnych szkoleniach. Przez 6 dni w tygodniu, od 8:00 rano do 8:00 wieczorem odpowiadamy na ich pytania telefoniczne i e-mailowe oraz motywujemy do kończenia szkoleń. Istotą Akademii PARP, choć to szkolenia elektroniczne, jest kontakt z żywymi ludźmi: opiekunami, metodykami i tutorami. Dzięki niemu nasz projekt szkoleniowy cieszy się wysokim, ponad 60% poziomem ukańczalności szkoleń - niespotykanym w innych projektach e-learningowych.

Akademia PARP to nie tylko cenione szkolenia. To również środowisko, które powstało i coraz mocniej integruje się wokół portalu, korzystając z czatów, forum, czy prac grupowych. Już 3 tysiące uczestników bierze udział w społecznościach szkoleniowych. W tym roku będziemy udostępniać kolejne narzędzia wsparcia, dzielenia się wiedzą i społecznościowego uczenia.

Zobaczmy, co już udało się osiągnąć i ile jeszcze przed nami.

infografika: Akademia PARP dziś i jutroobraz: powiększ Kliknij, aby zobaczyć infografikę w pełnym rozmiarze

W latach 2013-2014 zaktualizowane zostaną 34 dotychczasowe szkolenia, powstanie 8 nowych szkoleń biznesowych oraz 5 kursów dla firm szkoleniowych i trenerów. Wybrane zagadnienia zostaną udostępnione w formie m-learningu, czyli na smartfonach i tabletach.

Będziemy też oferować krótkie formy szkoleniowe, zwane pigułkami wiedzy. A uczestnicy, którzy dotąd mogli tworzyć samodzielne ścieżki szkoleniowe w społecznościach Akademii PARP, zyskają dodatkowo możliwość samodzielnego tworzenia szkoleń i innych materiałów oraz umieszczania ich na naszym portalu. Akademia PARP to więcej niż szkolenia. Pomagamy uczestnikom rozwijać się i rozwiązywać biznesowe problemy.

Zapraszamy na stronę www.akademiaparp.gov.pl, aby samodzielnie odkrywać nowe możliwości portalu i polecać nasz projekt znajomym. Zachęcają nas do tego również zadowoleni uczestnicy:

A czy Pan już uczestniczył we wszystkich szkoleniach PARP? Jeśli nie, to zachęcam. Ciekawe są. 1 (agaciau)

1 wszystkie cytaty pochodzą z korespondencji uczestników Akademii PARP z opiekunami portaluForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: