Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Wyczynowy trening superkierowników: komplet modułów szkolenia z umiejętności kierowniczych!

  • Autor: ans
  • Data: 2012-08-06 10:10:52
  • Odsłon: 3108
[Ilustracja do artykułu] Igrzyska olimpijskie to okazja do spojrzenia na zmagania najsilniejszych, najszybszych, najwytrzymalszych, czyli najlepszych sportowców na naszej planecie. Przy ich osiągnięciach, nasze wyniki sportowe z czasów szkolnych wyglądają blado ... Są jednak dziedziny życia, w których można łatwiej wejść na wybitny poziom. Taką dziedziną jest kierowanie pracownikami.

Doskonalenie w kierowaniu jest potrzebne każdemu szefowi, nawet jeśli wydaje się to dyscypliną nadobowiązkową. Do kierowania innymi nie wystarczy intuicja biznesowa, umiejętności zawodowe ani nawet samo pozytywne nastawienie. W nowym szkoleniu e-learning Akademii PARP „Umiejętności kierownicze” pomagamy zdobyć szlify superkierownika. Z odrobiną Twojej samodyscypliny, przeanalizujesz przykłady zachowań pożądanych i niepożądanych, porównasz z nimi swoje decyzje, udoskonalisz reakcje. Wszystko bez negatywnych konsekwencji dla Twojej firmy i własnego wizerunku.

Pod koniec czerwca 2012 uruchomiliśmy pierwsze moduły szkolenia poświęcone roli kierownika i stylom kierowniczym, umiejętnościom twardym wynikającym z funkcji kierowniczych oraz umiejętnościom przywódczym. Pozostałe moduły, uruchomione w ostatnich dniach lipca 2012, koncentrują się na motywowaniu, delegowaniu oraz budowaniu i rozwijaniu zespołu. Zachęcamy do udziału wszystkich szefów i osoby myślące o karierze kierowniczej :)

Przykładowy ekran ze szkolenia "Umiejętności kierownicze"

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Umiejętności kierownicze". Serdecznie zapraszamy.

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: