Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Wyczynowy trening superkierowników: komplet modułów szkolenia z umiejętności kierowniczych!

  • Autor: ans
  • Data: 2012-08-06 10:10:52
  • Odsłon: 2998
[Ilustracja do artykułu] Igrzyska olimpijskie to okazja do spojrzenia na zmagania najsilniejszych, najszybszych, najwytrzymalszych, czyli najlepszych sportowców na naszej planecie. Przy ich osiągnięciach, nasze wyniki sportowe z czasów szkolnych wyglądają blado ... Są jednak dziedziny życia, w których można łatwiej wejść na wybitny poziom. Taką dziedziną jest kierowanie pracownikami.

Doskonalenie w kierowaniu jest potrzebne każdemu szefowi, nawet jeśli wydaje się to dyscypliną nadobowiązkową. Do kierowania innymi nie wystarczy intuicja biznesowa, umiejętności zawodowe ani nawet samo pozytywne nastawienie. W nowym szkoleniu e-learning Akademii PARP „Umiejętności kierownicze” pomagamy zdobyć szlify superkierownika. Z odrobiną Twojej samodyscypliny, przeanalizujesz przykłady zachowań pożądanych i niepożądanych, porównasz z nimi swoje decyzje, udoskonalisz reakcje. Wszystko bez negatywnych konsekwencji dla Twojej firmy i własnego wizerunku.

Pod koniec czerwca 2012 uruchomiliśmy pierwsze moduły szkolenia poświęcone roli kierownika i stylom kierowniczym, umiejętnościom twardym wynikającym z funkcji kierowniczych oraz umiejętnościom przywódczym. Pozostałe moduły, uruchomione w ostatnich dniach lipca 2012, koncentrują się na motywowaniu, delegowaniu oraz budowaniu i rozwijaniu zespołu. Zachęcamy do udziału wszystkich szefów i osoby myślące o karierze kierowniczej :)

Przykładowy ekran ze szkolenia "Umiejętności kierownicze"

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Umiejętności kierownicze". Serdecznie zapraszamy.

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: