Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

W tych turniejach możesz zawsze wygrywać! Komplet modułów szkolenia z umiejętności interpersonalnych.

  • Autor: ans
  • Data: 2012-06-17 22:31:33
  • Odsłon: 2485
[Ilustracja do artykułu] Twoja obrona była zaskoczona, ale na szczęście w bramce pokazujesz klasę. Szybka kontra, skrzydłowy atak, dośrodkowanie, strzał i.. gool! Zdobywasz upragniony cel, możesz liczyć na awans i masz realne szanse na mistrzostwo!

Kontakty ze współpracownikami, klientami, dostawcami to ciągła gra, w której liczą się nie tylko twarde argumenty, Twoje umiejętności osobiste i nastawienie. Musisz też umieć "czytać" grę swoich partnerów i przeciwników, przewidywać dalsze ruchy. Reaguj taktycznie!

Właśnie taktyki w codziennych kontaktach biznesowych uczymy w nowych modułach szkolenia "Umiejętności interpersonalnych", rozwijających umiejętności komunikacji, pracy zespołowej oraz rozwiązywania konfliktów.

Komplet modułów szkolenia blended learning od końca maja 2012 jest dostępny poprzez portal Akademii PARP. Możesz też wziąć udział w pracy zespołowej (tzw. WebQuest) doskonaląc sztukę wypowiedzi lub zapisać się na opcjonalny warsztat umiejętności komunikacyjnych.

Nasi trenerzy - eksperci merytoryczni, metodycy, opiekunowie, zadbają o przemyślaną selekcję zestawu umiejętności, reprezentacyjną kondycję, doskonalenie stałych fragmentów gry, zgranie i dyscyplinę! Z takim przygotowaniem czeka Cię wygrana w niejednej biznesowej rozgrywce :)

Przykładowy ekran ze szkolenia "Umiejętności interpersonalne"

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Umiejętności interpersonalne". Serdecznie zapraszamy.

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: