Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

W tych turniejach możesz zawsze wygrywać! Komplet modułów szkolenia z umiejętności interpersonalnych.

  • Autor: ans
  • Data: 2012-06-17 22:31:33
  • Odsłon: 2301
[Ilustracja do artykułu] Twoja obrona była zaskoczona, ale na szczęście w bramce pokazujesz klasę. Szybka kontra, skrzydłowy atak, dośrodkowanie, strzał i.. gool! Zdobywasz upragniony cel, możesz liczyć na awans i masz realne szanse na mistrzostwo!

Kontakty ze współpracownikami, klientami, dostawcami to ciągła gra, w której liczą się nie tylko twarde argumenty, Twoje umiejętności osobiste i nastawienie. Musisz też umieć "czytać" grę swoich partnerów i przeciwników, przewidywać dalsze ruchy. Reaguj taktycznie!

Właśnie taktyki w codziennych kontaktach biznesowych uczymy w nowych modułach szkolenia "Umiejętności interpersonalnych", rozwijających umiejętności komunikacji, pracy zespołowej oraz rozwiązywania konfliktów.

Komplet modułów szkolenia blended learning od końca maja 2012 jest dostępny poprzez portal Akademii PARP. Możesz też wziąć udział w pracy zespołowej (tzw. WebQuest) doskonaląc sztukę wypowiedzi lub zapisać się na opcjonalny warsztat umiejętności komunikacyjnych.

Nasi trenerzy - eksperci merytoryczni, metodycy, opiekunowie, zadbają o przemyślaną selekcję zestawu umiejętności, reprezentacyjną kondycję, doskonalenie stałych fragmentów gry, zgranie i dyscyplinę! Z takim przygotowaniem czeka Cię wygrana w niejednej biznesowej rozgrywce :)

Przykładowy ekran ze szkolenia "Umiejętności interpersonalne"

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Umiejętności interpersonalne". Serdecznie zapraszamy.

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: