Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Napisali o nas...

  • Autor: tmh
  • Data: 2012-05-31 16:13:41
  • Odsłon: 2647
[Ilustracja do artykułu] ... w wielu miejscach! Już blisko 4000 publikacji o Akademii PARP pojawiło się w polskich mediach.

Akademia PARP to nie tylko biznesowe szkolenia e-learning "z górnej półki" dostępne bezpłatnie dla polskich przedsiębiorców i ich pracowników. To także promocja w mediach, rozmaite wydarzenia, badania, materiały informacyjne i kampanie, nad których przygotowaniem pracuje liczny zespół.

Przykładem jest ostatnia kampania społecznościowa, która w ciągu kilku miesięcy pomogła już prawie 1500 przedsiębiorcom i pracownikom z sektora MŚP zdobywać wiedzę we wspólnych społecznościach szkoleniowych Akademii PARP.

Poniżej wyniki nt. publikacji dotyczących Akademii PARP od listopada 2006 roku do końca maja 2012 w podziale na tzw. stare media (prasa, radio i telewizja) oraz nowe media czyli strony internetowe - szerokozasięgowe portale horyzontalne jak onet, wp.pl, gazeta.pl, interia.pl oraz inne witryny np. o charakterze specjalistycznym. Zestawienie nie obejmuje reklam, informacji płatnych i informacji na witrynie parp.gov.pl oraz na stronach innych projektów systemowych realizowanych na zlecenie PARP.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: