Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Jeśli nie pracujesz w jednoosobowej latarni morskiej... na pewno Ci się przyda w pracy!
Nowe szkolenie na wiosnę: „Umiejętności interpersonalne”

  • Autor: pmm
  • Data: 2012-05-04 15:21:49
  • Odsłon: 2936
[Ilustracja do artykułu] Rok temu uruchomiliśmy szkolenie z umiejętności osobistych, a wiosną 2012 zapraszamy do rozwijania umiejętności interpersonalnych w Akademii PARP. Mamy w związku z tym dla Ciebie całą garść dobrych wiadomości...

Pierwsza dobra wiadomość: do poprawienia umiejętności interpersonalnych potrzeba mniej samozaparcia niż do zmiany diety, nauki tańca czy uprawiania sportu, opanowania nowego języka czy nawet sztuki origami.

Druga dobra wiadomość: w przeciwieństwie do nauki origami, umiejętności interpersonalne na pewno przydadzą Ci się w pracy! Chyba że pracujesz w jednoosobowej latarni morskiej, gdzie może być dokładnie odwrotnie :)

Trzecia dobra wiadomość: zdobywanie umiejętności interpersonalnych to sama przyjemność, nawet jeśli nawiązywanie kontaktów to dla Ciebie koszmar...

Czwarta dobra wiadomość: obecnie w portalu Akademii PARP możesz już korzystać z modułów poświęconych umiejętnościom nawiązywania kontaktów, empatii oraz asertywności.

Piąta dobra wiadomość: ... to nie wszystko! Jeszcze w maju 2012 uruchomimy pozostałe moduły, rozwijające umiejętności komunikacji, pracy zespołowej oraz rozwiązywania konfliktów. „Umiejętności interpersonalne” to szkolenie blended, dlatego w programie znajdzie się dodatkowo moduł webquest poświęcony sztuce wypowiedzi oraz opcjonalny warsztat umiejętności komunikacyjnych. Poniżej spis modułów szkolenia:

Moduł 1. Nawiązanie kontaktu
Moduł 2. Empatia
Moduł 3. Asertywność
Moduł 4. Komunikacja
Moduł 5. Praca zespołowa
Moduł 6. Konflikt
Moduł 7. Sztuka wypowiedzi. Webquest
Moduł 8. Warsztat umiejętności komunikacyjnych

Zachęcamy do udziału i polecamy absolutnie każdemu, oczywiście również pracownikom jednoosobowych latarni morskich :)

Przykładowy ekran ze szkolenia "Umiejętności interpersonalne"

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Umiejętności interpersonalne".
Serdecznie zapraszamy!

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: