Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Przez inteligentne oszczędności do zarządzania ekologicznego:
druga część szkolenia

  • Autor: tmh
  • Data: 2012-04-03 17:24:09
  • Odsłon: 2564
[Ilustracja do artykułu] Oszczędzanie energii w biznesie to długofalowa wartość dla środowiska i budżetu Twojej firmy. Nie na wszystko masz wpływ: ceny paliw, taryfy, liczniki, przepisy. Jednak wiele decyzji firmy mogą podejmować świadomie, i tych drobnych, codziennych, i tych większych, dotyczących inwestycji ekologicznych. Chcesz to ogarnąć? Przejdź szkolenie Akademii PARP i zarządzaj ekologicznie!

W lutym 2012 uruchomiliśmy pierwsze cztery moduły e-learning szkolenia "Ekologiczny biznes", dotyczące obowiązków i sprawozdawczości firm korzystających ze środowiska, korzyści z ochrony środowiska, w tym pozyskiwania funduszy na cele ekologiczne, gospodarki odpadami oraz produktów i opakowań.

W drugiej połowie marca 2012 udostępniliśmy drugą część modułów szkolenia "Ekologiczny biznes" dla małych i średnich firm.

Nowe moduły pomagają szczegółowo rozważyć możliwości i warunki decyzji, zwłaszcza związanych z oszczędzaniem energii i inwestycjami ekologicznymi. Dotyczą inwestowania w inteligentne oszczędzanie energii, alternatywnych źródłach energii, instalacji przemysłowych i związanych z nimi pozwoleń, a także kwestii ochrony środowiska w procesie inwestycyjnym.

Dodatkowy moduł blended w formie webquestu poświęcony jest sporządzaniu karty informacyjnej dla przedsięwzięcia. Osoby zainteresowane rolą specjalisty ds ochrony środowiska zachęcamy do udziału w opcjonalnym warsztacie stacjonarnym.


Przykładowy ekran ze szkolenia "Ekologiczny biznes"

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Ekologiczny biznes" oraz krótka prezentacja o tym szkoleniu. Serdecznie zapraszamy!

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.


Ekran z prezentacji "Ekologcznie, czyli korzystniej!"

Zobacz prezentację "Ekologcznie, czyli korzystniej!" (w nowym oknie)Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: