Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Społeczności szkoleniowe Akademii PARP

  • Autor: pmm
  • Data: 2011-12-09 15:23:37
  • Odsłon: 2120
[Ilustracja do artykułu] Lubisz się uczyć? Wiele osób „uczenie się” kojarzy z koszmarem szkolnej ławki. I tak od średniowiecza albo dawniej... Akademia PARP od 2006 roku zapewnia najnowocześniejszą formę uczenia się: e-learning, na światowym poziomie. Jednak czas nie stoi w miejscu. Czy masz konto na facebooku albo naszej klasie? Portale społecznościowe to ważny wynalazek Internetu ostatnich lat. Uczymy się nie tylko od nauczycieli i z materiałów, które przygotują. Uczymy się też między sobą, od pasjonatów, wymieniając doświadczenia, zadając pytania... Nadszedł czas na nową rewolucję w uczeniu się. Uczenie się społecznościowe – w Akademii PARP!

W Akademii PARP każdy uczestnik z sektora MŚP, który ukończy szkolenie, ma możliwość założenia swojej społeczności szkoleniowej i zostania jej Ambasadorem. Ambasador zarządza procesem szkoleniowym w swojej społeczności, proponuje ścieżki spośród ponad 200 modułów szkoleń Akademii PARP, programuje harmonogram, w których uczestnicy społeczności dostają automatyczne wiadomości i przypomnienia, zaprasza swoich znajomych i współpracowników, obserwuje ich postępy, kontroluje wypowiedzi na forach... Chcesz budować społeczność szkoleniową, wzmocnić swój wizerunek i autorytet, zrobić coś dobrego dla innych? Zostań ambasadorem i zarządzaj szkoleniami w Akademii PARP!

Poniższa animacja pokazuje link widoczny po zalogowaniu, prowadzący absolwenta dowolnego szkolenia z sektora MŚP do utworzenia własnej społeczności - w trzech prostych krokach. Sąsiedni link pozwala każdemu uczestnikowi z sektora MŚP dołączyć do istniejącej społeczności – w dwóch prostych krokach. Zapraszamy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: